Ujawniono kulisy identyfikacji zwłok Woźniaka-Staraka. Rodzina jest pogrążona w rozpaczy

Ujawniono kulisy identyfikacji zwłok Woźniaka-Staraka. Rodzina jest pogrążona w rozpaczy Źródło: Screen/ YouTube/ UK TODlish

Piotr Woźniak-Starak został wczoraj znaleziony martwy w jeziorze Kisajno. To tragiczne momenty dla rodziny zmarłego milionera. Bliscy musieli najpierw zidentyfikować jego ciało, teraz czekają na wyniki sekcji zwłok.

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na prowadzonej przez siebie motorówce w niedzielny poranek, 18 sierpnia. Teraz wiadomo to oficjalnie - wcześniej przez kilka dni trwały poszukiwania słynnego producenta filmowego. Zakrojona na szeroką skalę akcja zakończyła się w czwartek. Prokuratura ogłosiła, że znalazła ciało zaginionego.

Piotr Woźniak-Starak po identyfikacji. Trudne chwile rodziny

To bardzo trudne chwile dla rodziny zmarłego producenta filmowego. Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka od jego zaginięcia przebywa w rodzinnej rezydencji w Fulendze, niedaleko miejsca wypadku. W czwartek rano zebrane tam osoby, m.in. żona, Agnieszka Woźniak-Starak, ojczym Jerzy Starak i matka Anna, usłyszeli od służb poszukiwawczych tragiczną wiadomość o odnalezieniu ciała milionera.

Rodzina musiała przejść przez bardzo bolesną procedurę identyfikacji zwłok. Doszło do niej we wspomnianej rezydencji, do której przewieziono ciało. 

- W wyniku przeprowadzonych z udziałem prokuratora czynności identyfikujących potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019 r. uczestniczył w wypadku - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny.

Dojdzie do sekcji zwłok. Decyzja prokuratury

Pogrążoną w żałobie rodzinę czeka jeszcze jeden trudny moment. Decyzją prokuratury, ciało Woźniaka-Staraka zostanie przebadane.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych na zlecenie prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej - poinformował Krzysztof Stodolny.

Ciało zmarłego milionera zostało po identyfikacji przewiezione karawanem, by dokonać sekcji. Prokuratura prowadzi bowiem śledztwo mające ustalić dokładne okoliczności tragedii, do której doszło na jeziorze w niedzielny poranek. Według zeznań towarzyszącej w momencie wypadku Woźniakowi-Starakowi kobiety, oboje wypadli z łodzi podczas nieudanego manewru skrętu. 27-latce udało się uratować, o własnych siłach dopłynęła do brzegu.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Od momentu rozpoczęcia poszukiwań sprawy nie komentowała rodzina Piotra Woźniaka-Staraka. Według informacji mediów, żona zmarłego milionera jest w bardzo złym stanie psychicznym, na miejscu pomaga jej psycholog.

 

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Mąż Alicji zginął w wypadku samochodowym, jadąc z kochanką. Gdy na szpitalnym łóżku zobaczyła nieprzytomną siostrę, prawie zemdlała
  3. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie
  4. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  5. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News