W ostatnim czasie za sprawą prowadzonych ekshumacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej głośno zrobiło się o trumnach, w których znajdują się szczątki różnych osób. Właśnie okazało się, że taka sytuacja miała miejsce nawet w grobie zmarłego tragicznie prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

W trumnie prezydenta Lecha Kaczyńskiego ujawniono fragmenty ciał dwóch innych osób – poinformował dziś zastępca prokuratora generalnego Marek Pasionek na konferencji prasowej na temat aktualnego stanu śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej.

Do tej pory nie podano, czyje szczątki znajdowały się w grobie zmarłego Prezydenta RP. Według zastępcy prokuratora generalnego ta sprawa jest dowodem na to, że przeprowadzenie licznych ekshumacji było konieczne.

Jak na aspiracje poważnego kraju natowskiego, to rzeczywiście sposób potraktowania śp. prezydenta pozostawię bez komentarza – zauważa Pasionek.

W środowisku Prawa i Sprawiedliwości już zawrzało i wiele osób domaga się ukarania osób odpowiedzialnych za tak ogromne niedopatrzenie. Sprawa z pewnością pogorszy także i tak już nie najlepsze stosunki naszego kraju z Rosją.

źródło: http://fakty.interia.pl

...

Zobacz również