Mamy pierwszy komentarz premier Szydło po groźnym wypadku

Mamy pierwszy komentarz premier Szydło po groźnym wypadku

Premier Polski uległa w piątek wypadkowi samochodowemu w Oświęcimiu. Beata Szydło została natychmiastowo przewieziona do szpitala, a informacja o wypadku jednego z najważniejszych polskich polityków obiegła cały świat. Teraz w sprawie głos zabrała sama premier.

Pierwszy komentarz po wypadku Szydło zamieściła w internecie, a dokładniej - na Twitterze. Premier potwierdziła w swoich słowach, że czuje się dobrze. Siły dodawać mają jej słowa otuchy, które spływają nie tylko z Polski, ale i całego świata.

 - Wsparcie i słowa otuchy są niezwykłe. Dodają siły. Za każdy dobry gest z serca dziękuję! Czuję się dobrze - napisała premier.

Słowa premier na Twitterze spotkały się szybko z odezwą internautów, którzy deklarują swoje wsparcie dla szefowej rządu. Wśród życzących szybkiego powrotu do zdrowia znaleźć można jednak nie tylko internautów. Pod wpisem Szydło kilka ciepłych słów napisała nawet Polska Policja.

źródło: twitter.com/BeataSzydlo

Przypomnijmy, premier Beata Szydło była uczestniczką wypadku, do jakiego doszło w piątek na kilka minut przed 19:00 w Oświęcimiu. Limuzyna, w której jechała Szydło, została staranowana przez kierowcę Fiata cinquecento, który wymusił pierwszeństwo. Kierowca wjechał w pojazd szefowej rządu, przez co limuzyna zjechała z szosy i uderzyła w drzewo. Premier trafiła natychmiast do szpitala.

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News