Już nie w jeden a dwa ataki miały mają miejsce w Monachium. Drugi atak został przeprowadzony na Karlsplatz  w centrum miasta, które jest oddalone o 5 km od  centrum Olympia gdzie miał miejsce pierwszy atak.

Doniesienia niemieckich mediów o liczbie ofiar w przypadku pierwszego ataku na centrum handlowe Olympia w Monachium są rozbieżne – jedne podają, że jest ich co najmniej 15, a inne że o wiele mniej. Niemiecka policja na razie nie podaje szczegółowych informacji, stwierdzono jedynie, że jest to „coś większego” sugerując, że jest to kolejny atak terrorystyczny. Na razie nie podano informacji nt. liczby napastników, ani ich narodowości – policja podejrzewa, że może być ich więcej niż jeden.

Jak z kolei donosi korespondent Polsat News Tomasz Lejman do ataku doszło również na w centrum Monachium na Karlsplatz, które jest oddalone od Olympia o 5 km od. Informacje potwierdzają niemieckie media –  NTV i Die Welt, które donoszą o ataku na mtro w centrum miasta. Policja nie udziela w tej sprawie na razie informacji.

A jednak błąd niemieckich mediów. Policja podała kto stoi za zamachem w Monachium

W przypadku drugiego ataku nie ma na razie więcej informacji.

http://pikio.pl/co-za-zwrot-akcji-niemieckie-media-to-prawicowi-niemieccy-ekstremisci-nastepcy-breivika/

http://pikio.pl/ziemkiewicz-przesadzil-tym-wpisem-o-zamachu-w-monachium/

http://pikio.pl/pierwsze-doniesienia-o-tozsamosci-zamachowcow-w-monachium/

Panika w Niemczech: Ruch wstrzymany, policja apeluje „Nie wychodzić z domów!”

Mamy video z początku ataku terrorystycznego w Monachium (18+ video)

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

...

Zobacz również