Kontrowersyjna restauratorka Magda Gessler po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. I to dosyć solidnie. Pikantne wyznanie Gessler to największy hit ostatnich czasów. Najlepiej zarabiająca gwiazda TVN-u zdradziła szczegóły dotyczące swoich seksualnych upodobań.

Magda Gessler udzieliła wywiadu magazynowi „Viva!”, w którym opowiedziała niezwykle wzruszającą i romantyczną historię swojej miłości z Waldemarem Kozerawskim, która wielu fanów doprowadziła do łez. I taki mógłby pozostać wydźwięk tej rozmowy, stawiający ją w świetle niezwykle ciepłej i czułej partnerki, gdyby nie szokujące wyznanie gwiazdy TVN-u.

ZOBACZ TAKŻE: Szczere i prywatne wyznanie Gessler. Fani współczują

Pikantne wyznanie Gessler

Restauratorka w rozmowie z Romanem Praszyńskim zdradziła, jaki seks lubią z Waldemarem najbardziej. Para fundowała sobie istne orgie.

– Nasze największe szaleństwo? Wyjście w futrach i chodzenie po zamarzniętym jeziorze na bosaka. Co dalej? Proszę sobie wyobrazić. W domku mieliśmy futra i skóry, które w Kanadzie są naturalne, pakowaliśmy się w nich w śpiwory. W kominku prawdziwy ogień. Wszystko, czego może chcieć para, która się kocha, która się lubi, która marzy o tym, żeby być sam na sam po długim okresie niewidzenia – wyznała Gessler.

Magda Gessler najładniej wygląda po seksie

Z Waldemarem są już razem od 15 lat. On mieszka w Kanadzie, a Magda robi ogromną karierę w Polsce. Opowiedziała również ze wzruszeniem, jak czuje się po uprawianiu seksu ze swoim partnerem.

Nigdy nie czułam się szczęśliwsza niż wtedy, kiedy byłam z ukochaną osobą po seksie – wspomina ze wzruszeniem. Zawsze wtedy patrzę na siebie w lustro i chyba najładniej wyglądam, bo pięknieje się na pewno. Żaden lekarz, z żadną strzykawką poprawiającą urodę nie potrafi zrobić czegoś takiego kobiecie, co w niej płonie, kiedy jest zakochana i kiedy kogoś pożąda i jest pożądana. Chyba największym bólem kobiety i to wiąże się często z dojrzałością, jest odrzucenie. Gdy nie jest pożądana, nikt nie chce z nią rozmawiać, jest przezroczysta. I co wtedy zrobić, żeby tak nie było? – powiedziała Magda Gessler.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK w Kuchennych Rewolucjach, trauma Gessler! „Przypier*olę jej, WYPIERD*LAJ!”

Jakie korzenie ma Magda Gessler? Nie do wiary! Polskie gwiazdy, które mają obce pochodzenie


Tak wygląda życie Magdy Gessler w Kanadzie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również