Specjaliści do spraw żywienia ostrzegają! Tych rzeczy absolutnie nie powinieneś jeść ani pić. Ludzie nawet nie mają pojęcia, że podstawowe produkty, które spożywają codziennie, działają bardzo krzywdząco na ich zdrowie.

Najbardziej dziwi ostrzeżenie ekspertów wobec mleka. Wydawałoby się, że bogaty w wapń napój ma zbawienny wpływ dla naszego zdrowia, a tymczasem okazuje się, że jest zgoła inaczej.

ZOBACZ TAKŻE: Ta polska wieś ZACHWYCA ludzi na całym świecie!

Produkty mleczne potencjalnym zagrożeniem dla zdrowia

„Pij mleko, będziesz wielki!” brzmiało hasło akcji społecznej nawołującej Polaków do picia mleka. Kampanię wspierał rząd. Tymczasem okazuje się, że są niezbite dowody na to, że spożywanie produktów mlecznych jest bardzo szkodliwe dla ludzkiego organizmu. O ile mleko kobiece jest bardzo zdrowe dla ludzi, to krowie mleko różni się od ludzkiego składem lecytyny. Mleko kobiece ma jej 3 razy więcej, a lecytyna jest odpowiedzialna za prawidłowy rozwój mózgu i systemu nerwowego dziecka.

Picie krowiego mleka prowadzi do złamań kości

Szwedzcy naukowcy przeprowadzili badania na grupie kobiet. U tych, które piły powyżej 3 szklanek mleka dziennie stwierdzono niemalże 2 razy większą liczbę zgonów w ciągu 20 lat w porównaniu do kobiet, które miały dietę ubogą w mleko i piły mniej niż 1 szklankę dziennie. Dodatkowo w grupie, która spożywała więcej mleka, zaobserwowano większą ilość złamań kości. Kolejne badania kliniczne wykazały, że produkty z mleka wcale nie wzmacniają kości, a wręcz przeciwnie, powodują ich osłabienie.

Picie mleka może wywołać raka

Naukowcy zauważyli, że pewne rodzaje nowotworów, występują głównie w krajach, w których odnotowano największe spożycie produktów mlecznych. Według nich steroidy i hormony zawarte w mleku działają niekorzystnie na nasz organizm i prowadzą do zaburzeń hormonalnych i niepoprawnej pracy gruczołów, co jest przyczyną powstawania nowotworu.

Picie mleka powoduje otyłość

Naukowcy udowodnili, że przyczyną problemów ludzi otyłych jest spożywanie produktów mlecznych. Mimo tego, że wyroby te mają niską zawartość węglowodanów, to są wysoce wyposażone w białko, które ponosi we krwi poziom insuliny i tłuszczu. Na diecie katujemy się jogurtami, wierząc w ich zbawienny wpływ na naszą sylwetkę, a tymczasem okazuje się, że nic z tego. Przez wysoką zawartość białka magazynujemy tylko tłuszcz.

ZOBACZ TAKŻE: Co za pomysł?! W Warszawie serwują kobiece mleko

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!


Nie chcesz mieć raka? Nie jedz TYCH rzeczy!

...

Zobacz również