Alkohol i prowadzenie samochodu nigdy nie jest dobrym połączeniem. O jednym z tragicznych przykładów takiego połączenia mówią ostatnio media, które donoszą o tragicznej śmierci dwóch przyjaciółek – Darii i jej koleżanki. Te rozpędzonym BMW jechały po pijaku.

24-letnia Miedwiediewa i jej 16-letnia przyjaciółka Magerko na żywo w internecie nadawały transmisję z brawurowej jazdy BMW. Kiedy 24-latka siedziała za kierownicą samochodu, jej przyjaciółka transmitowała wszystko do internetu i wymachiwała butelką alkoholu przed kamerą. Jazgoty i piski dziewcząt, a także rzeczona flaszka nie pozostawiają wątpliwości, że obie były pijane.

Dowodzić temu ma także brawurowa jazda samochodem, na jaką pozwoliły sobie Ukrainki. Na nagraniu widać, jak kolejno za kierownicą siada każda z nich. Obie przed prowadzeniem wychyliły także znaczną ilość alkoholu. Niestety, kiedy za kierowanie wzięła się 16-latka, przyjaciółki wylądowały na przydrożnej latarni.

Sofia Magerko zginęła na miejscu. Jej starsza koleżanka umarła w drodze do szpitala. Wideo, które dziewczęta nagrywały telefonem, zostało już rozpowszechnione w sieci jako przestroga przed siadaniem za kółkiem po spożyciu alkoholu.

https://www.youtube.com/watch?v=88usZNtbpN4

...

Zobacz również