Zwierzaki to prawdziwi superbohaterowie. Te zdjęcia totalnie zrobią wam dzień

Zwierzaki to prawdziwi superbohaterowie. Te zdjęcia totalnie zrobią wam dzień Źródło: Screenshot z youtube.com/MaxKrasoń

Pies na tych fotografiach wygląda wyjątkowo zabawnie. Kilka zwierzaków, które przebrane zostały przez właścicieli w specjalne stroje superbohaterów, rozbawiły tysiące internautów.

Pies jest jednym z tych zwierząt, które wyglądają szczególnie uroczo w wymyślnych przebraniach. Szczególnie tych kilka psiaków, którzy pozowali do zdjęć w strojach prawdziwych superbohaterów. Przeurocze fotografie krążą teraz po Internecie, podbijając serca milionów internautów. 

Pies w tych strojach wygląda przezabawnie

Niektóre rasy psów są wyjątkowo przyjazne i cierpliwe, doskonale więc nadają się do zabawy ze swoimi właścicielami i szykowania ich przez dłuższy czas do zdjęcia idealnego, np. w stroju Batmana, Supermana czy Spider-mana.

Fotografie z pieskami przebranymi za superbohaterów krążą po sieci, co oczywiście bawi miliony internautów, którzy publikują je teraz także na swoich facebookowych tablicach, dzieląc się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

Oto kilka przykładowych komentarzy, które znaleźć można pod zdjęciami.

 - Hahaha, niesamowite. Te fotografie rozbawiły mnie do łez. Pies w stroju Spider-mana zrobił mi dzień! - śmieje się jedna z internautek.

 - Hahaha, dobre. Skąd wzięliście takie malutkie stroje? Są przekomiczne - uważa ktoś inny.

 - Nie mogę. Moim ulubieńcem jest ten w stroju Batmana. Dosłownie parsknęłam ze śmiechu, jak go zobaczyłam - czytamy komentarz fanki zwierzaków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psy mają swoje własne profile na Instagramie

Niektóre psy znajdujące się na fotografiach mają nawet swoje własne konta instagramowe, na których możemy podziwiać więcej zdjęć z ich "artystycznej twórczości". Utalentowane psiaki są bardzo fotogeniczne, co oczywiście sprawia, że czasami służą jako modele w profesjonalnych sesjach. Kilka z nich zostało zrealizowanych także w celach charytatywnych, aby pomagać osobom niepełnosprawnym.

Właściciele zdecydowali się w ten sposób przebrać swoich pupili, ponieważ prywatnie są wielkimi fanami produkcji filmowych takich jak "Avengers", "Batman" czy "Superman", czyli kasowe produkcje Hollywoodzkie, które dzisiaj uznawane są za klasyki z gatunku sci-fi, a także fantasy.

Psy zostały przebrane w swoje stroje w momencie zbliżających się premier wspomnianych produkcji, dzięki czemu zyskały gigantyczną popularność.

Fot. Instagram / 1. @roky_boston_t/ 2. @homerpugalicious/ 3. @bellalovesbeau

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Violetta Villas często klęczała na gwoździach w swojej garderobie. Kontrowersyjne zwyczaje divy
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News