Zrozpaczeni rodzice zaginionych dzieci odchodzili od zmysłów. Pies ruszył na pomoc, cudowne

Zrozpaczeni rodzice zaginionych dzieci odchodzili od zmysłów. Pies ruszył na pomoc, cudowne Źródło: Fot. Facebook/Powhatan Sheriff's Office

Pies nie wahał się ani chwili i natychmiast ruszył na pomoc w poszukiwaniach zaginionych dzieci. Zrozpaczeni rodzice odchodzili od zmysłów, cudowny czworonóg jednak błyskawicznie spełnił swoje zadanie.

Pies to bez wątpienia najlepszy przyjaciel człowieka, który potrafi zarówno okazać swoją bezwarunkową miłość, jak i służyć wsparciem nawet w najbardziej stresujących i przerażających sytuacjach. Doskonały węch oraz ponadprzeciętne umiejętności tropiące sprawiają, że ludzie bardzo chętnie "zatrudniają" je do pracy w policji czy wojsku, a niejeden czworonóg pochwalić się może ratowaniem ludzkiego życia w miejscach potwornych kataklizmów i tragedii. 

Niezwykłe zdolności okazały się niesamowicie przydatne również w tym przypadku, gdy zrozpaczeni rodzice odchodzili już od zmysłów i nie mieli pojęcia, co dalej robić. Podczas zabaw na spacerze niespodziewanie zaginęła dwójka dzieci, a bezsilni rodzice nie byli w stanie ich znaleźć. Na miejscu na szczęście zjawiła się policja, a w poszukiwaniach pomógł wyszkolony pies. Bez niego całe zdarzenie mogło skończyć się naprawdę tragicznie. 

Rodzice przeżyli prawdziwy koszmar podczas spaceru po lesie z dziećmi

Był wyjątkowo słoneczny dzień, rodzice postanowili więc wraz z dwójką dzieci wybrać się na spacer do lasu w Wirginii. Dobrze znali te tereny i już niejednokrotnie spędzali tam czas, nic zatem nie zwiastowało nadchodzącego dramatu. 

Podczas ich ulubionej zabawy w ganianego jednak dzieci oddaliły się nagle zbyt daleko od swoich rodziców, którzy zupełnie stracili je z oczu. Początkowo nie dostrzegli wagi problemu i beztrosko je nawoływali i szukali w okolicznych krzakach. Z każdą minutą jednak ich panika rosła, aż w końcu, po 45 minutach gorączkowych poszukiwań, zrozpaczeni postanowili wezwać na miejsce policję, obawiając się najgorszego. Na szczęście patrol przyjechał błyskawicznie, a wraz z nimi na miejscu zjawił się wyszkolony pies. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście na miejscu zjawił się wyszkolony pies policyjny

Pies policyjny doskonale znał się na swojej pracy i zgodnie z ustaleniami "USA Today", czworonożny Bane natychmiast wziął się za poszukiwania. Rozpoczął swoją misję w rodzinnym domu dzieci, gdzie złapał trop i podążając za nim, trafił aż do lasu. 

Zwierzęcy policjant potrzebował zaledwie 15 minut, by wśród zarośli zlokalizować zaginione dzieci. To dzięki niemu przerażająca historia zakończyła się szczęśliwie, a rodzice mogli odetchnąć z ulgą. 

- Gdy dzieci wróciły całe i zdrowe do domu, Bane był gotowy i chętny do podjęcia kolejnego zadania na służbie - czytamy na Facebooku policjantów z Powhatan Sheriff's Office. 

Fot. Facebook/Powhatan Sheriff's Office

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży
  6. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

Źródło: Wiesz.net

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News