Ludzie byli przerażeni! Bez skrupułów wrzucił swojego psa do lodowatego morza

Ludzie byli przerażeni! Bez skrupułów wrzucił swojego psa do lodowatego morza Źródło: screen Hartlepool Mail Twitter

Pies jest najwierniejszym przyjacielem człowieka. Tym większe są jego cierpienia, gdy dochodzi do pastwienia się nad czworonogiem przez człowieka, który miał być opiekunem. Przypominamy koszmarne zdarzenie, do którego doszło w Wielkiej Brytanii.

Pies potrafi znieść wiele. Nie ma jednak zgodny na przemoc wobec domowej pociechy. Pro-zwierzęce organizacje z całego świata mają na co dzień wiele pracy. Przypadków nadużyć przemocy wobec psiaków nie brakuje.

Jego pies przeżył piekło. Mężczyzna wrzucił go do zimnego morza

Przykład koszmarnych praktyk płynie w Wysp Brytyjskich. Jeden z tamtejszych właścicieli psa poszedł ze swoim czworonogiem nad morze. Tam pokazał swój najgorszy możliwy instynkt. Mężczyzna chwycił psa i z impetem rzucił go do... morza. Na jego nieszczęście feralne wydarzenie zarejestrowali przebywający niedaleko ludzie. Zdjęcia obiegły już media społecznościowe i serwisy informacyjne. Sprawa dotarła też do pro-zwierzęcych organizacji na Wyspach. Ich reakcja nie może dziwić. Właściciel organizacji ratującej porzucone zwierzęta RSCPA, John Stephenson, przyznał szczerze, iż od dawna "nie spotkał się z taką dzikością". Był pełen przerażenia, gdy dowiedział się o sytuacji, a tym bardziej, gdy zobaczył zdjęcie. - Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałem, przecież takie zachowanie nie ma żadnego sensu. Dlaczego, na litość boską, ktoś wrzuca psa do morza w tak mroźnych warunkach? To po prostu głupie – powiedział Stephenson. Organizacja ratująca zwierzęta, również z rąk sadystycznych oprawców, prosi o zgłaszanie nagannych praktyk właścicieli psów. Przypomina kulisy zgłoszenia opisywanej sytuacji. - Po wszystkim skontaktował się z nami świadek, który dostarczył zdjęcia przedstawiające człowieka, który wrzuca psa do wody. Ten obraz jest bardzo niepokojący i prosimy o kontakt każdego, kto może mieć więcej informacji w tej sprawie. To pomaga nam w dochodzeniu – powiedziała rzeczniczka organizacji. Nietrudno odgadnąć temperaturę panującą na forum dyskusyjnym. Internauci nie widzą żadnego wytłumaczenia dla właściciela psa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Po tym zdjęciu nie mogłem zasnąć. Nie wyobrażam sobie, że tacy ludzie chodzą po naszych ulicach. Jestem zawstydzony tym, co zrobił ten człowiek - napisał użytkownik Twittera. Inni z internautów zdziwili się, że w takiej chwili ktoś robił zdjęcia, zamiast powstrzymywać szaleńca. Niektórzy twierdzą, że sami wrzuciliby człowieka, który tak skrzywdził swojego psa.  1. Anna Dymna POWAŻNIE chora: „Mój organizm mówi: Ile lat będziesz mnie jeszcze torturować?”
  2. 7 NAJCZĘŚCIEJ powielanych mitów na temat kotów. To kłamstwa!
  3. Skatowany pies żywcem zakopany w lesie. Odnalezienie sprawcy to dla policji priorytet
  4. „Wzorowa” matka rzuciła się na 7-latkę, zaczęła ją odkładać pięściami. „Wyrwę ci głowę!”
  5. Jaka fryzura odmładza po 50? Inspiracje dla dojrzałych kobiet
  źródła: popularne.pl, Twitter.com Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu