W środku nocy kobieta zamknęła psa w paczkomacie. Straż pożarna i policja w akcji

W środku nocy kobieta zamknęła psa w paczkomacie. Straż pożarna i policja w akcji Źródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Woli

Pies został zamknięty w paczkomacie. Pijana mieszkanka Woli koło Pszczyny znalazła dosyć oryginalny pomysł na pozbycie się swojego zwierzaka. Zamiast oddać go do schroniska, stwierdziła, że najlepszą opcją będzie okoliczny paczkomat. Straż pożarna i policja podjęły się interwencji.

Pies pijanej mieszkanki Woli obok Pszczyny przeżył prawdziwą gehennę. Kobieta znajdująca się pod wpływem postanowiła pozbyć się swojego pupila. Zważając na to, że nie chciała oddać go do schroniska, wpadła na o wiele bardziej drastyczny pomysł rozstania ze zwierzakiem. W trakcie nocy wrzuciła go do paczkomatu licząc na to, że kurier otwierający nazajutrz skrzynki zaopiekuje się porzuconym psem. Na szczęście zwierze przed śmiercią z pragnienia i braku tlenu uratowała policja i straż pożarna.

Pies został porzucony w paczkomacie. Wstrząsająca historia z Woli obok Pszczyny

W nocy z paczkomatu umieszczonego w małej miejscowości pod Pszczyną rozległo się niepokojące szczekanie. Mieszkańcy postanowili zadzwonić na policję i straż pożarną, bojąc się, że jakieś zwierze zostało pozostawione w urządzeniu. Ku zdziwieniu wszystkich, te podejrzenia okazały się prawdziwe i otwierający blaszaną szafkę strażacy odkryli wyraźnie przerażonego psiaka, który wył wołając o ratunek.

- W środku nocy zostaliśmy wezwani do nietypowej interwencji. Okazało się, że kobieta pod wpływem alkoholu zamknęła psa w paczkomacie - napisano w komunikacie Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli koło Pszczyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kara dopadła kobietę

Policja bardzo szybko wpadła na trop właścicielki psa, która w momencie zamknięcia go w kontenerze była pod wpływem alkoholu. Po krótkim przesłuchaniu ze strony funkcjonariuszy mieszkanka Woli została odwieziona na komisariat, gdzie przedstawiono jej zarzuty. Policjanci zajmujący się sprawą zaznaczyli, że zachowanie kobiety było nieodpowiedzialne, a jej decyzja o zamknięciu psa mogła spowodować śmierć zwierzaka.

Pies jest już pod opieką służb, które mają za zadanie znaleźć mu nową, bardziej odpowiedzialną rodzinę, która nie będzie próbowała pozbyć się go w tak wstrząsających okolicznościach. Trzeba przyznać, że trauma, jakiej doznał psiak ze strony najbliższej osoby, może na długi czas zostawić ranę w jego psychice, ale po znalezieniu nowych właścicieli na nowo może poczuć się kochany i zadbany.

  1. Tego NIKT się nie spodziewał! Co łączy Agatę Dudę i Krystynę Pawłowicz? Gdy się dowiecie, pospadacie z krzeseł
  2. SZOK! 26-letnia aktorka poślubi o 42 lata starszego gwiazdora? Wiadomość zelektryzowała fanów: "To obrzydliwe!"
  3. Doniesienia mediów nt. żony zabitego Adamowicza porażają. Prokuratura stawia zarzuty, chodzi o oszustwa finansowe
  4. TVN: rząd pilnie wysyła sms-y mieszkańcom 71 powiatów o sytuacji kryzysowej. Może nawet nie być prądu, takie idą burze
  5. Nie było łatwo, ale dziennikarze dotarli do prawdziwej, porażającej kwoty emerytury Głódzia. Wierni złapią się za głowy
  6. Dramatyczne informacje Polsatu. Na zachodzie Polski rozszalał się pożar, z którym walczą 32 zastępy straży pożarnej

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu