Psy czekały całą noc na właściciela. Gdy usłyszycie zakończenie historii, rozpłaczecie się
Wiadomości Pikio - 15 Grudnia 2018

Psy czekały całą noc na właściciela. Gdy usłyszycie zakończenie historii, rozpłaczecie się

Pies od bardzo dawna uważany jest za najlepszego przyjaciela człowieka. Chociaż człowiek nie zawsze okazuje odpowiednią przyjacielskość względem zwierząt, to one zawsze pozostają nam wierne. Idealnym przykładem może być historia mężczyzny, który musiał trafić do szpitala. To, co zrobiły czworonogi, jest niebywałe.

Pies to zwierze, na które decyduje się coraz więcej osób. Niestety, nie każdy potencjalny właściciel czworonoga zdaje sobie sprawę z obowiązku jaki na siebie nakłada. W rezultacie tego psy bardzo często lądują w schroniskach, gdzie czasem latami czekają na nowy, kochający dom. To niesamowicie smutne, bowiem one nie zostawiają nas nigdy - są wierne jak mało kto.

Pies zawsze wierny swojemu panu. Wzruszająca historia ze szpitala

Historia która miała miejsce w jednym z miast w Brazylii to prawdziwy wyciskacz łez. Jedna z pracownic tamtejszego szpitala podzieliła się na swoim profilu na Facebooku historią, która kruszy nawet najbardziej zatwardziałe serca. Kobieta opisała sytuację, w której pewien mężczyzna musiał trafić do szpitala. Jego cztery psiaki bardzo zmartwiły się jego nieobecnością i postanowiły podążyć jego tropem. Ich szlak zaprowadził je do szpitala, w którym mężczyzna był hospitalizowany. Zwierzęta przez całą noc czekały pod drzwiami placówki. - Przy tylu złych ludziach wokół, dzisiaj natknąłem się na tę scenę. W szpitalu, w którym pracuję, o 3 nad ranem, podczas gdy César był hospitalizowany, jego przyjaciele czekali na niego przy drzwiach - napisała pracownica szpitala. Jako dowód kobieta opublikowała zdjęcie przedstawiające cztery psy, które grzecznie, w jednej lini, stały pod szpitalnymi drzwiami. Fotografia spotkała się z niesamowicie ciepłym odbiorem, a tuż pod nią pojawiły się tysiące komentarzy i udostępnień.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
Sam chodzi głodny, żeby zwierzęta miały co jeśćJak się okazało, historia jest o wiele poważniejsza i bardziej wzruszająca, niż mogłoby się nam wydawać. Hospitalizowany mężczyzna jest osobą bezdomną, która zmaga się z problemem głodu. Aby móc napełnić brzuszki swoich podopiecznych, bardzo często rezygnuje z żywności dla siebie. Jego piękny gest i podejście do życia rozczuliło pracownicę szpitala. Swoim odkryciem postanowiła podzielić się z resztą świata. - Nie wiem, jak wygląda jego życie i nie chcę osądzać, dlaczego znalazł się na ulicy, ale podziwiam szacunek i miłość, jaką ma dla swoich zwierzaków. Patrzenie na nich, czekających w drzwiach, pokazuje tylko, jak bardzo są zadbani i kochani - wzruszająco napisała kobieta.Pies Fot. FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na to Ziobro?! Wstrząsający sekret Beaty Tyszkiewicz
  2. Ojciec upokorzył Meghan Markle. Wielka tragedia na brytyjskim dworze
  3. Ojciec upokorzył Meghan Markle. Wielka tragedia na brytyjskim dworze
  4. Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
PiSJarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekretyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News