Pies pomógł rannemu... psu? Niezwykła historia o przyjaźni

Pies pomógł rannemu... psu? Niezwykła historia o przyjaźni Źródło: wikipedia/nadrzej_montezuma/

Ten pies wykazał się wielką inteligencją. Pewien czworonóg nie mógł przejść obojętnie obok innego zwierzaka, który nie był w stanie wstać. Ta historia wywoła wzruszenie wśród wielu osób.

Pies od zawsze uznawany jest za najlepszego przyjaciela człowieka. Niejednokrotnie wykazywały się one nie tylko sprytem, ale i troską wobec swojego właściciela. Ten czworonóg wykazał się ogromnym wsparciem, jednak tym razem nie dla człowieka, a dla innego psa. 

Pies nigdy nie zostawi w potrzebie 

Pewien mężczyzna zdecydował się zawiadomić odpowiednie służby, gdy dostrzegł kręcącego się w pobliżu ruchliwej drogi psa. Cała sytuacja miała miejsce w powiecie świdnickim. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce zastali nie jednego, a dwa psy. Okazało się, że jeden z nich najprawdopodobniej został wcześniej potrącony przez samochód. Zwierzak doznał urazu, w wyniku którego nie był w stanie się poruszać, a co za tym idzie, był niemalże przywiązany do miejsca, w którym wówczas się znajdował. 

Na całe szczęście nie mógł czuć się samotny. Pies, który również w tym samym czasie znajdował się na miejscu, nie odstępował swojego poszkodowanego przyjaciela nawet na krok. Tak naprawdę to dzięki niemu, otrzymał fachową pomoc. Zauważenie rannego zwierzaka na pierwszy rzut oka nie byłoby możliwe, natomiast to chodzący dookoła pies przykuł uwagę kierowców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Piękna historia i szczęśliwe zakończenie

Historia psa, który zaopiekował się innym czworonogiem, zapewne u niejednej osoby wywołała łzy wzruszenia.

Według podawanych informacji opieka zdrowego zwierzaka nad chorym uratowała mu życie. Poszkodowany pies trafił do kliniki weterynaryjnej, gdzie udzielono mu odpowiedniej pomocy. Sytuacja była naprawdę poważna, jednak lekarzom cudem udało się uratować małego przyjaciela. Drugi piesek trafił natomiast do schroniska, skąd być może już niedługo, zostanie zabrany do nowego, pełnego miłości domu. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  2. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  3. Najtragiczniejsza Wielkanoc w Polsce od lat. Nie żyje 20 osób, wielu rannych
  4. Piekło na wielkanocnej libacji. 38-latek nie żyje, goście trzeźwieją
  5. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności?
  6. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski

Źródło: TVP.INFO

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News