Nagrała, jak jej pies reaguje na scenę z "King Konga". Hit internetu!

Nagrała, jak jej pies reaguje na scenę z "King Konga". Hit internetu! Źródło: youtube.com/ Elvis i Khaleesi

Pies o imieniu Khaleesi stał się prawdziwym, internetowym fenomenem. Mała suczka, która uwielbia oglądać filmy zaczęła być nagrywana przez swoją właścicielkę w trakcie wspólnych seansów filmowych. Wideo prezentujące małą fankę kina w trakcie pochłaniania obrazu "King Kong" stało się prawdziwą sensacją i pokazuje, jak bardzo czworonogi bywają wrażliwe.

Pies Khaleesi jest niezwykły. Suczka rasy buldog ma dosyć nietypowe zainteresowanie jak na pieska i wprost uwielbia oglądać filmy. Pupilka amerykańskiej YouTuberki zaczęła być przez nią nagrywana, ponieważ zwierzątko bardzo żywiołowo reagowało na poszczególne sceny. Szczególnie interpretacja klasycznego obrazu "King Kong" w reżyserii Petera Jacksona wywołało prawdziwe poruszenie zwierzaka. Film, prezentujący seans dzieła amerykańskiego reżysera właścicielki z psem stał się prawdziwym, internetowym hitem.

Pies jest miłośnikiem filmów. Niesamowita suczka Khaleesi

Pasję swojego zwierzaka do oglądania filmów Amerykanka odkryła całkowicie przypadkiem. W momencie, w którym kobieta oglądała telewizję, dołączyła do niej jej suczka, która bardzo żywiołowo zaczęła "komentować" i reagować na wydarzenia na ekranie. Prawdziwą zagwozdką dla zwierzęcia był pokaz filmu King Kong w reżyserii Petera Jacksona, który przez swoje sceny akcji wywołał w psinie niemałe emocje.

Sceny pokazujące walkę legendarnej małpy z dinozaurami, przyjęły się z wielką uwagą i zaniepokojonym piskiem ze strony psa, który stanowczo chciał, aby przedstawiona w trakcie starcia kobieta uszła z tego pojedynku żywo i martwił się o jej zdrowie i życie. Reakcja suczki na wydarzenia na ekranie spotkała się z wielkim aplauzem ze strony internautów, którzy jak sami przyznali, czegoś takiego jeszcze nie widzieli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piesek chwalony przez internautów

Według użytkowników serwisu YouTube, na którym został umieszczony materiał wideo, suczka Khaleesi wykazała się wielką wrażliwością w trakcie oglądania filmu, a jej reakcja pokazuje tylko, jak bliscy zwierzęciu są ludzie, których mała suczka chciałaby za wszelką cenę bronic.

- Szczerze mówiąc, jestem pod wrażeniem, że maleństwo jest w stanie usiąść i oglądać telewizję. Sam miałem kilka psów, a wszystkie one nie rejestrowały, że na ekranie coś się dzieje, albo po prostu ich to nie obchodziło. - zauważył internauta.

- Kocham tego psa - jest niezwykle wrażliwy, uważny i opiekuńczy. Próbuje uratować kobietę i straszyć szczekaniem potwory. W pewnym sensie współczuję mu. Moim następnym zwierzakiem będzie buldog! - skomentował wideo inny oglądający YouTube. 

 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu