Dzieci znalazły w lesie dwa szczeniaki. Okazało się, że to nie psy

Dzieci znalazły w lesie dwa szczeniaki. Okazało się, że to nie psy Źródło: Fot. screen shot z TVN Meteo

Pies to zwierzę, które będąc małe, łatwo można pomylić z zupełnie innym ssakiem - co też stało w przypadku dzieci, które znalazły w lesie kilka szczeniaków nietypowej rasy i zabrały je do domu. Kiedy udały się z nimi do weterynarza okazało się, że to zupełnie inne, dzikie zwierzęta. Wszyscy byli w szoku.

Pies, który głośno skomlał, został odnaleziony przez dzieci bawiące się w lesie. Okazało się, że razem z gromadką innych szczeniaków, głodny leży w środku lasu. Dzieci postanowiły pomóc porzuconym zwierzętom - w tym celu zabrały je do domu, gdzie zaopiekowały się szczeniakami. Nakarmiły je, a następnie pojechały do weterynarza, aby obejrzał on zwierzęta. Okazało się, że małe należą do zupełnie innego gatunku ssaków, czego nikt się nie spodziewał.

Pies, który został odnaleziony przez dzieci to dzikie zwierzę pod ochroną

Słoweńskie dzieci poszły do lasu celem doświadczenia nowej przygody. Los chciał, że taka faktycznie im się przytrafiła. Podczas zabawy, jak podaje TVN Meteo, odnalazły kilka szczeniaków, które zostały przez nie usłyszane. Postanowiły zabrać je do domu, a następnie odwiedziły klinikę weterynaryjną razem z rodzicami, w której lekarz przyjrzał się szczeniakom. Ku zdziwieniu wszystkich okazało się jednak, że nie były to psy, a szakale złociste.

 - W lesie były trzy szczeniaki. Jeden z nich prawdopodobnie uciekł. Dzieci nie wiedziały, że nie powinny ich dotykać. Zabrały je do domu na farmie. (...) Pewnie myślały, że to młode psy, które ktoś wyrzucił i pozostawił w lesie. (...) Apelujemy, aby nie łapać dzikich zwierząt w lesie, nie dotykać ich, ani nie zabierać do domu - prosi jeden z myśliwych (Mihael Dervaric).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzęta te próbowano z powrotem umieścić w lesie mając nadzieję, że matka postanowi ponownie wziąć pod swoją opiekę młode. Z powodu jednak ich kontaktu z człowiekiem najprawdopodobniej powrót do naturalnego środowiska był już niemożliwy. Próba podrzucenia ich do starego legowiska nie powiodła się. W tym momencie szczeniaki potrzebują więc nowego domu. Na szczęście da się je przystosować do życia wśród ludzi, co też najprawdopodobniej się stanie. Miso i Misa szukają nowych właścicieli.

Fot. screen shot z TVN Meteo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Magdalena Adamowicz ZMIAŻDZYŁA Krystynę Pawłowicz. Dosłownie zrównała ją z ziemią! 
  3. Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie
  4. Syn Dowbor żartuje z tragedii Notre Dame. Chce, by matka wyremontowała katedrę z ekipą Polsatu
  5. Nowe fakty w sprawie Komendy. Prokurator wrobił niewinnego człowieka?!
  6. Partner Przybylskiej oskarżony o gwałt i odurzenie w areszcie. Jego pełnomocnik wydał właśnie oficjalne oświadczenie

Źródło: plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News