Nagle pies zrozumiał, że umiera i zaczyna płakać. Właściciele poznali okropną przyczynę śmierci

Nagle pies zrozumiał, że umiera i zaczyna płakać. Właściciele poznali okropną przyczynę śmierci Źródło: facebook.com/achywijaya

Pies to jedno z najmądrzejszych zwierząt. Są w stanie zrozumieć wiele rzeczy i zjawisk, z którymi mają styczność po raz pierwszy. Jeden z czworonogów stanął ze śmiercią twarzą w twarz i gdy zorientował się, że nie zostało mu dużo czasu, zaczął płakać. Zdjęcie chwyta za serce.

Pies z pewnością chciał posłużyć jeszcze wiele lat swoim opiekunom. Niestety, nie wiedzieli przez co przechodzi ich ukochany czworonóg. Mogli jedynie obserwować jego ostatnie chwile, które złamały ich serca na pół. Tego widoku nie da się wymazać z pamięci.

Pies do ostatniej chwili bronił swoich opiekunów i domostwa

Psy kochają bezinteresownie i obdarzają ludzi niezmierzonym zaufaniem i przywiązaniem. Zwierzęta potrafią wskoczyć w ogień za swoim właścicielem i zawsze stanąć w jego obronie. Podobnie było też tym razem. Rodzina z Indonezji, jak wiele innych tamtejszych rodzin, sprawiła sobie psa. Kradzieże w tamtym rejonie zdarzają się nadzwyczaj często, dlatego było to dla nich pewne zabezpieczenie - czworonóg ma sporą szansę przepłoszyć złodziei.

Pewnej nocy zdarzyło się to, czego obawiała się indonezyjska rodzina. Na ich podwórzu pojawili się złodzieje, którzy nie zdążyli jeszcze nic ukraść, za to orientowali się w układzie gospodarstwa. Gdy tylko pies wyczuł i zobaczył obce osoby na posesji, zaczął wściekle ujadać, dzięki czemu zbudził swojego właściciela, a ten przegonił złodziei. Opiekunowie byli bardzo dumni i szczęśliwi, że czworonóg był tak czujny oraz zaalarmował swojego pana. Radość nie trwała długo.

Ich ukochany pies uronił łzę gdy wiedział, że koniec jest bliski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedługo później, kiedy nastąpiła godzina karmienia pieska, opiekunowie stanęli jak wryci. Nie mogli uwierzyć własnym oczom, a miska z jedzeniem o mało nie wypadła im z rąk. Wiedzieli, że ich ukochany stróż kiedyś odejdzie, ale nie spodziewali się, że stanie się to tak szybko. Ich obrońca leżał na podwórku, nie ruszał się i ciężko dyszał. Nie miał sił na nic. Zrozpaczeni właściciele próbowali go ratować, ale z jego oczu popłynęła tylko ogromna i pełna żalu łza...

Dzisiaj grzeje: 1. Jechali do pracy za granicą. 5 Polaków nie żyje
2. Sposób płatności w sklepach niedługo bardzo się zmieni, wiele osób może się bardzo zdziwić

- Tego ranka odkryliśmy naszego kochanego psiaka, który konał prawdopodobnie przez tych oprychów. Próbowaliśmy mu pomóc, niestety nie udało się. Dawaliśmy mu mleko, olej, wodę kokosową, ale nic nie mogło mu już pomóc… Chcieliśmy zabrać go do weterynarza, ale mieszkamy w Papui, gdzie służby weterynaryjne pomagają przede wszystkim zwierzętom gospodarczym. Stało się to w niedzielę, kiedy dosłownie nikt nie pracował - opowiadał potem zdruzgotany właściciel. Śmierć pieska nastąpiła przez podanie trucizny przez uciekających złodziei. Piękny kundelek walczył o życie do końca.

Fot. facebook.com/achywijaya

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina Królewska w żałobie. Nie żyje siostra królowej. Poddani do dziś ją opłakują
  2. Mąż pracujący za granicą napisał żonie, że nie wyśle jej pieniędzy. Jej odpowiedź zwaliła go z nóg, chciał wracać do Polski
  3. Co się stało synowi Szydło? Księża zaczęli prosić o modlitwę za niego, po tym jak wziął nagle bezterminowy urlop
  4. Niepokojące znalezisko w Wiśle po awarii oczyszczalni Czajka. Natychmiast zaczęli robić zdjęcia, już są w sieci
  5. Polak uratował dwoje dzieci, jemu się nie udało. Nie żyje

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News