Niemal niemożliwe do rozwiązania. Wśród krów chowa się pies, widzisz go?

Niemal niemożliwe do rozwiązania. Wśród krów chowa się pies, widzisz go? Źródło: joemonster.org

Pies widoczny na tym obrazku bardzo sprytnie ukrył się wśród krów. Sprawdźcie, czy potraficie go odnaleźć. Ta zagadka to prawdziwy test na spostrzegawczość.

Pies na obrazku ukrył się wśród krów. Ta łamigłówka to nie lada wyzwanie. Zwierzaka będą w stanie odnaleźć tylko i wyłącznie ludzie o sokolim wzroku. Sprawdźcie, czy należycie do takich osób i potraficie wskazać schowanego pieska. Czas również gra rolę - im szybciej, tym lepiej. 

Pies schowany wśród krów - kolejny test na spostrzegawczość

Łamigłówki to forma rozrywki coraz bardziej uwielbiana przez internautów na całym świecie. Kochają je zarówno dzieci, jak i dorośli. Największą popularnością cieszą się te zagadki, które sprawdzają nasze umiejętności spostrzegawcze i są to obrazki lub zdjęcia z udziałem schowanych zwierząt. Ludzie bardzo lubią rozwiązywać i udostępniać tego typu łamigłówki, przez co w ekspresowym tempie rozprzestrzeniają się one wiralowo w sieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do lubianych zabaw przyłączają się także portale i marki. Przykładem może być firma Lego, która tuż przed świętami opublikowała na swoim Instagramie niezwykle popularną zagadkę z pandami - zabawkami z najnowszej kolekcji dla najmłodszych. Ludzie kochają łamigłówki, więc nie ma się co dziwić, że coraz więcej marek tworzy je, aby promować swoje nowe produkty.

Nowa zagadka z udziałem zwierząt

Wiedząc, jak bardzo nasi czytelnicy lubią brać udział w testach na spostrzegawczość, postanowiliśmy udostępnić nową zagadkę. Na obrazku wśród krów ukrywa się tylko jeden pies. Należy go jak najszybciej odnaleźć. Zadanie nie należy do łatwych, bo zwierzak ma takie same umaszczenie jak krowy i został narysowany identyczną techniką.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

 

Spróbujcie znaleźć czworonoga, a potem zaangażujcie do zabawy członków swojej rodziny. Wygra ten, komu w najkrótszym czasie uda się dostrzec pieska. Pod spodem znajduje się także rozwiązanie.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Nawet 4 tys. zł miesięcznie do emerytury. Trzeba tylko spełnić jeden warunek
  3. Sekundy po rozpoczęciu meczu wyjęli broń i zaczęli strzelać. 16 zabitych i 22 osoby ranne, tragiczne wiadomości z zagranicy
  4. Włosy w tym kolorze faceci lubią najbardziej, tracą dla niego głowę. Inne są daleko w tyle
  5. Damian Kordas złapał od tyłu Kurdej-Szatan i się zaczęło. Fanów zamurowało, gdy zobaczyli co robią na scenie Sylwestrowej Nocy Przebojów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News