Chłopczyk chciał nakarmić psa. Nikt nie mógł przewidzieć, co się za chwilę stanie, nagranie mówi wszystko

Chłopczyk chciał nakarmić psa. Nikt nie mógł przewidzieć, co się za chwilę stanie, nagranie mówi wszystko Źródło: America's Funniest Home Videos YouTube.com

Pies w domu to prawdziwe szczęście, a dzieci dorastające w otoczeniu tych czworonogów mogą szybciej zrozumieć, że zwierzę to nie tylko kompan świetnej zabawy, ale przede wszystkim żywa istota, którą trzeba się opiekać. Ten chłopczyk dobrze wiedział, że jego przyjaciel potrzebuje jedzenia, ale nikt nie mógł przewidzieć, co się stanie w momencie gdy zechce go nakarmić.

Pies widoczny na krótkim, 13 sekundowym filmie umieszczonym na kanale America's Funniest Home Videos, na portalu YouTube, jest tylko tłem, bo gwiazdą nagrania jest tak naprawdę mały chłopczyk. Nikt nie mógł przewidzieć, co się za chwilę stanie, szczególnie dziecko było zaskoczone całą sytuacją.

Sięgnął po karmę i chciał nakarmić psa. Nagle stało się coś niespodziewanego

Pies na pewno jest co jakiś czas rozpieszczany przez chłopczyka dodatkowymi smakołykami. Wszyscy dobrze wiemy, że te czworonogi potrafią nas przekonać, byśmy nasypali im do miski nieco więcej ulubionego przysmaku. Dziecko chciało sprawić swojemu pupilowi przyjemność i sięgnęło po garstkę chrupek z pojemnika. Wszystko zostało nagrane przez opiekuna zarówno chłopczyka jak i psa, a widok jest naprawdę rozbrajający. Za głównego winowajcę całego zdarzenia możemy znać brak skoordynowania malucha. Kiedy na podłodze ląduje upuszczona przez chłopczyka karma, dziecko zaskoczone ruchem zwierzaka traci równowagę i wpada w miskę pełną wody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nagranie mówi wszystko 

Film jest rozkoszny i chociaż można czuć się nieco winnym z powodu śmiechu z nieprzyjemnego upadku chłopczyka karmiącego psa, to cała sytuacja wygląda niczym wyreżyserowany skecz. Rodzice włożyli dużo pracy w wychowanie swojej pociechy i fakt, że przejawia on chęć pomocy i dbania o innych, gdy nie do końca jeszcze panuje nad zmysłem równowagi i poruszaniem się jest naprawdę godny podziwu. Na YouTubie film obejrzało już blisko 200 tys. ludzi, ale liczba ta będzie stale rosnąć. Trudno odmówić niezdarnemu maluchowi bycia wyjątkowo rozkosznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Mateuszu Morawieckim. Niestety, żywioły uderzyły w jego dom, wstrząsające zdjęcie

2. Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzach

Pies to nie zabawka, trzeba o tym pamiętać

Rodzice wychowujący dzieci w towarzystwie zwierząt od najmłodszych lat powinni uczyć je, że zarówno psy, koty czy chomik to żywe istoty, których opieki się podejmujemy. Niestety wciąż słychać o bestialskich czynach względem bezbronnych zwierzaków, a szczególnie w okresie wakacyjnym dochodzi do ogromnej liczby porzuceń. Pies to nie zabawka, trzeba o tym pamiętać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  2. Niecodzienna akcja policjantów. Mężczyzna potrącił sowę i sam zadzwonił na policję
  3. Wyceniono majątek Lewandowskich. Kosmiczna kwota przechodzi najśmielsze oczekiwania
  4. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę
  5. Oburzające i bulwersujące, co ludzie mówią Annie Dymnej na ulicy. Powód nie mieści się w głowie
  6. Nie wszyscy Polacy zagłosują w II turze? Ministerstwo odnotowało wczoraj poważne problemy

Źródło: Podaj.to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News