Podchodzi do bezdomnego psa i robi rzecz, która nie mieści się w głowie. Nie wiedziała, że wszystko się nagrywa

Podchodzi do bezdomnego psa i robi rzecz, która nie mieści się w głowie. Nie wiedziała, że wszystko się nagrywa Źródło: Facebook

Pies, którego młoda kobieta zobaczyła po wyjściu z restauracji, stał się bohaterem wyjątkowego nagrania. Bezdomny zwierzak leżał zmarznięty, próbując chociaż nieco ogrzać się w pobliżu lokalu. Reakcja kobiety na jego widok była niezwykła.

Pies, którego zauważyła w deszczowy dzień mieszkanka jednego z tureckich miast, zdecydowanie nie miał w przeszłości szczęścia. Bezdomne zwierzę chowało się przed deszczem, drżąc z zimna. Kobieta podjęła więc piękną interwencję, aby chociaż trochę pomóc biednemu czworonogowi.

Pies otrzymał niespodziewaną pomoc

Nie wiedząc, że jest nagrywana, Turczynka zdjęła z szyi szalik i okryła nim zwierzaka. Na filmie zauważyć można, ile osób mija psa z całkowitą obojętnością. Kobieta nie chciała jednak należeć do tej grupy i pomogła czworonogowi niewielkim, lecz jakże wymownym gestem pełnym miłości do żywego stworzenia, które jest w potrzebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagranie bardzo szybko trafiło do sieci i zdobyło duży rozgłos. Jeden z internautów rozpoznał nawet na nim swoją znajomą, która w udzielonym jakiś czas później wywiadzie nie ukrywała, że jest naprawdę zaskoczona zamieszaniem wokół jej osoby. Wydawało jej się, że robi coś zwyczajnego. 

Bohaterka nagrania została odnaleziona

- Nigdy bym nie pomyślała, że moje zachowanie otrzyma tyle uwagi. Jestem tym bardzo zaskoczona! Tego dnia było zimno. Po prostu nie mogłam patrzeć na to, jak on drży - wyznała młoda kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Niestety, operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego 

Turczynka przyznała także, iż ma nadzieję, że ktoś później także pomógł psiakowi i dobrze się nim zaopiekował, czy nawet adoptował go dzięki nagłośnieniu sprawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  2. Ostatnie dni na dopełnienie nowego obowiązku. Inaczej zapłacisz kilka tysięcy złotych kary
  3. Lekarze rozkładają ręce. Choroba Dody wymknęła się spod kontroli
  4. Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób
  5. Żałobnikom z przerażenia stanęły serca. Podczas pogrzebu z trumny wydobyły się słowa, które zapamiętają na zawsze

Źródło: Wamiz.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News