Pies ugryzł kobietę
pl.newsner.com
Monika Majko - 27 Grudnia 2020

Pies nagle ugryzł właścicielką w rękę. Gdy zrozumiała dlaczego tak zrobił, natychmiast wybiegła z domu

Pies nagle wbiegł do łazienki i ugryzł swoją właścicielkę, gdy ta brała kąpiel w wannie. Gdy kobieta zrozumiała, dlaczego jej pupil to zrobił, natychmiast wyskoczyła z wody i wybiegła z domu. Zdążyła w ostatnim momencie przed tragedią.

Małżeństwo przygarnęło psa, gdy poprzedni właściciel zwierzaka podjął decyzję, że nie jest w stanie się nim zajmować. Pewnego dnia właścicielka czworonoga została przez niego boleśnie ugryziona. Wtedy zrozumiała, że nie ma chwili do stracenia.

Pies trafił do rodziny przez przypadek

Przygarniecie psa to odpowiedzialna decyzja, która powinna zostać dobrze przemyślana. Zwierzak to nie tylko wspaniały towarzysz codziennego życia, ale również ogromna odpowiedzialność. Richard i Nola Davis podjęli jednak spontaniczną decyzję o opiece nad psem o imieniu Patch, gdy jego poprzedni właściciel nie mógł się nim zająć i okazało się, że była to najlepsza decyzja w ich życiu.

Kiedy zwierzak dołączył do rodziny, dzieci małżeństwa szalały z radości. Andrew i Clara zawsze chcieli mieć psa, a Patch szybko zaaklimatyzował się w nowym domu i stał się pełnoprawnym członkiem rodziny.

Z biegiem czasu Patch wyrósł na ogromnego czworonoga. Państwo Davis przez chwilę zastanawiali się, czy jednak nie przekazać opieki nad zwierzakiem komuś innemu, jednak ich dzieci robiły się smutne już na samą myśl o tym, że pies miałby ich opuścić. Ostatecznie Patch został więc z nimi.

Z ostatniej chwili: Nie żyje polski aktor kultowych seriali z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: Nie żyje polski aktor kultowych seriali z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Choć Patch był dużym psem i niewiele rzeczy było w stanie go wystraszyć, zwierzak bardzo nie lubił łazienki i zawsze, kiedy ktoś brał kąpiel, trzymał się od tego pomieszczenia z daleka. Pewnego dnia Nola Davis postanowiła zrelaksować się w wannie, lecz gdy tylko położyła się w wodzie, wydarzyło się coś niespodziewanego.

Pies kobiety wbiegł do łazienki i ugryzł ją w ramię. Zaskoczona zachowaniem swojego pupila Nola na początku nie zrozumiała, że zwierzak wcale nie chciał sprawić jej bólu, a jedynie przekazać jej istotną wiadomość. Po chwili właścicielka czworonoga poczuła dym i zrozumiała, że nie ma chwili do stracenia.

Okazało się, że dom państwa Davisów stanął w płomieniach, a czujny Patch nie chciał zranić właścicielki, a jedynie obronić ją przed zagrożeniem i wyciągnąć ją z budynku. Gdy tylko Nola zrozumiała co się dzieje, natychmiast wybiegła z domu w towarzystwie ukochanego pupila.

Patch, Nola i reszta członków rodziny opuścili dom w ostatnim momencie, ponieważ zaledwie chwilę później w budynku doszło do wybuchu. Na szczęście przerażeni Davisowie obserwowali wszystko z bezpiecznej odległości.

Gdyby nie Patch, Nola prawdopodobnie nie zdołałaby w porę wydostać się z płonącego budynku. Zwierzak uratował kobiecie życie, a decyzja o przygarnięciu go była najlepszą, jaką państwo Davisowie mogli podjąć.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News