Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju

Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju Źródło: screen/wirtualna_polska/

Pies, gdy się urodził, wyglądał zupełnie inaczej niż swoje rodzeństwo. Wyróżniała go niebywała sierść, dzięki której piszą o nim media na całym świecie. Jego właścicielka miała ogromne szczęście.

Każdy pies wygląda nieco inaczej. Wyróżnia go nie tylko rasa, ale także wielkość, postura czy umaszczenie. W większości przypadków jednak żaden widok nie wzbudza zbyt wielkich emocji, a przynajmniej nie tak dużych, jak w przypadku tego malucha. Gdy przyszedł na świat, kolorem swojej sierści zupełnie nie przypominał szczeniaka. 

Na świat przyszedł niesamowity pies. Mówią o nim media na całym świecie 

43-letnia Polka, Joanna Justice, mieszkanka Wermelskirchen, w północnych Niemczech, jest szczęśliwą posiadaczką suczki Golden Retriever, która jakiś czas temu doczekała się potomstwa. Dla kobiety było to niebywałe wydarzenie i nie kryła szczęścia w związku powiększającą się jej psią rodzinką. 

Gdy jednak szczeniaki pojawiły się na świecie, Joanna oniemiała z wrażenia, a zdjęciami maluchów pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wszystko przez psiaka, który wyróżniał się na tle swojego rodzeństwa, bowiem. Jego mama i pozostałe czworonogi mają sierść jasno beżową, a on jest po prostu zielony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nic zatem dziwnego, że fotografie psa obiegają cały świat, a każdy, kto je ujrzy, nie może wyjść z podziwu. Kobieta długo szukała odpowiedzi na pytanie, dlaczego zwierzak jest zielony. Podejrzewała nawet, że może to być wynik poważnej choroby, jednak nie przeczuwała, że prawda może być tak "banalna" i zaskakująca zarazem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie

2. Latami więził i gwałcił córkę. Osiem lat po skazaniu w jego domu odkryto inną wielką tajemnicę

Takie szczeniaki jak Mojito, bo tak nazwała go Joanna, zdarzają się niezwykle rzadko. Za zielony kolor sierści odpowiada biliwerdyna, czyli zielonkawy barwnik żółciowy, który rozpuścił się w łożysku matki. Nie jest to jednak w żaden sposób problemowa dla malucha przypadłość. Szczeniak jest zdrowy i poza umaszczeniem, niczym nie różni się od pozostałych psiaków.

Joanna Justice

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek dostaniesz NIEZALEŻNIE od dochodów. Jest kilka konkretnych przypadków
  2. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać
  3. Ukryta kamera nagrywała, a szczeniak błagał. W końcu pieskowi puściły nerwy
  4. Wykryli u 2-latki kilka nowotworów z rzadkim rakiem jajnika w 3 stadium rozwoju. Po leczeniu doszło do niesamowitego!
  5. GIS ostrzega Polaków, dzieci w ogóle nie powinny jeść grzybów. Nawet jadalne mogą być śmiertelnie niebezpieczne

Źródło: wirtualna polska  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News