Pies codziennie wyglądał przez okno i patrzył w jedno miejsce. Gdy właściciel odkrył powód, nogi się pod nim ugięły

Pies codziennie wyglądał przez okno i patrzył w jedno miejsce. Gdy właściciel odkrył powód, nogi się pod nim ugięły Źródło: Pinterest

Pies zaczął od kilku dni bez przerwy wyglądać przez okno, co wzbudziło niepokój jego właścicielki. Kobieta postanowiła dowiedzieć się, dlaczego jej pies zachowuje się tak dziwnie. Kiedy odkryła prawdę, nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Nogi się ugięły pod nią natychmiast.

Pies o imieniu Bill nie miał w zwyczaju przesiadywania pod oknem i obserwowania tego, co się dzieje. Czasami zbliżał się do okna, gdy obok przechodziły inne zwierzęta. Po krótkim obszczekaniu nieznajomych psów wracał na swoje posłanie lub do zabawek. Jednak sytuacja od kilku dni zaczęła się zmieniać. 

Pies codziennie wyglądał przez okno i patrzył się w jedno miejsce 

Amber, opiekunka psa, zaczęła się zastanawiać, czy z jej ukochanym pupilem dzieje się coś złego. Pies zachowywał się normalnie, ale jej niepokój budziło wpatrywanie się za okno. Amber postanowiła sprawdzić, na co patrzy się jej pies, jednak gdy siadała obok niego i patrzyła się w tę samą stronę, co on, nic nie dostrzegała. Następnego dnia zauważyła, że Bill patrzy się w okno jej sąsiada, w którym siedział kot. 

Kobieta wyszła z mieszkania i podeszła do okna sąsiada, by popatrzeć na kota. Zastanawiała się, dlaczego zwierzaki nieustannie wpatrują się w siebie nawzajem. Zapukała do drzwi, by porozmawiać z właścicielem mieszkania, ale on także nie wiedział, czemu ich zwierzęta, patrzą na siebie każdego dnia. 

W pewnej chwili kamienny wazon, który dzielił ich podwórka, przewrócił się i roztrzaskał o ziemię. Amber i jej sąsiad byli w prawdziwym szoku. Kamienna rzeźba ważyła około 80 kilogramów i nie było możliwości, by nagle upadła na ziemię. W tym samym czasie kot i pies zaczęli hałasować, a za domem pojawił się ogromny cień kogoś, kto uciekał w okolicę pobliskiego lasu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pies i kot na tropie złodzieja 

Co więcej, okazało się, że drzwi do szopy Amber są wyważone, a na dróżce prowadzącej do lasu, leżą śmieci po jedzeniu, które kobieta trzymała w szopie. Amber natychmiast zadzwoniła na policję, by poinformować o włamaniu. W tym czasie pies i kot pobiegli za złodziejem, a za nimi Amber i jej sąsiad. Kiedy dobiegli na miejsce, gdzie chował się złodziej, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne, co spotkało Rozenek podczas spaceru z Heniem. Konieczna była akcja ratunkowa, do stawu wpadł pies gwiazdy

2. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód

Przed nimi był niedźwiedź. Zwierze pilnowało swojej partnerki i małych niedźwiadków, które musiały niedawno pojawić się na świecie. Amber, jej sąsiad i ich zwierzaki zostawili zwierzęcą rodzinę w spokoju i wrócili do swoich mieszkań. O sprawie poinformowane zostały służby ochrony zwierząt, które zajęły się młodymi rodzicami i ich małymi. Amber do dziś nie może uwierzyć, że jej pies po prostu patrzył się niedźwiedzia, szukającego jedzenia dla swojej rodziny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uroczy piesek mówi naszym czytelnikom „Dzień dobry”. Wszyscy już wstali?
  2. Na obrazku ukrył się kot. Tylko 1 na 100 osób potrafi go znaleźć
  3. Jako dziewczyna Janosika podbiła serca Polaków. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda jej życie
  4. Nieoczekiwanie mama Kacperka wystosowała rozpaczliwy apel. Ręce opadają
  5. Niewyobrażalny dramat gwiazdy TVN. Rodzinna tragedia spadła na nią jak grom z jasnego nieba, zdjęcia wycisną łzy z każdego
  6. Psy uratowane z Radys pilnie potrzebują nowych domów. Nie należy obawiać się kosztów leczenia zwierzaków

Źródło: Housetricks

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News