Zaadoptowała słodkiego psiaka. W kilka miesięcy zmienił się nie do poznania, ten widok odbiera mowę

Zaadoptowała słodkiego psiaka. W kilka miesięcy zmienił się nie do poznania, ten widok odbiera mowę Źródło: Instagram/ trez_and_tydus

Pies, którego adoptowała Yumna, był malutką puchatą kuleczką. Nowa właścicielka miała oczywiście świadomość, że jej pupil dorośnie i trochę się zmieni, ale rzeczywistość przerosła jej oczekiwania.

Pies rośnie, to oczywiste. Słodkie szczeniaczki wyrastają na piękne, dojrzałe zwierzaki. Czasami ta zmiana jest jednak diametralna. Przekonała się o tym Yumna, która kilka lat temu postanowiła zaadoptować młodziutkiego pieska. Tydus, bo tak go nazwała, był wówczas malutki, puchaty i słodziutki. Yumna od razu go pokochała i przygarnęła. Teraz Tydus ma już cztery lata i niezbyt przypomina siebie z dzieciństwa.

Pies zmienił się nie do poznania. Z malucha stał się gigantem

Właścicielka była w szoku, że jej pies tak szybko rośnie. Oczywiste było, że nie pozostanie do końca swojego psiego życia puchatą kulką, lecz metamorfoza pupila przeszła wszelkie oczekiwania jego pani. 

- Prawdę mówiąc myślałam, że będzie przeciętnym psem. Wkrótce on wyrósł jednak na prawdziwego olbrzyma! - mówi Yumna.

Okazało się, że Tydus to alaksan malamute. Malutki szczeniaczek waży teraz aż 55 kilogramów. Wciąż jednak lubi psoty i zabawy, nie zawsze świadom swojej potężnej wagi angażuje w swoje rozrywki właścicielkę.

Tydus nie jest tego świadom, ale stał się gwiazdą Instagrama. Jego pani stworzyła specjalny profil "Trez & Tydus" w którym publikuje zdjęcia swojego pupila. A właściwie pupili, ponieważ drugim bohaterem profilu jest papuga Trez. Zwierzakom poświęcona jest także strona internetowa.

Przeglądając fotografie, można przekonać się, jak bardzo urósł pies. Gdy staje na tylnych łapach, niemalże dorównuje wzrostem swojej pani.

Alaskan malamute - pies z czasów gorączki złota

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Alaskan malamute to bardzo ciekawa rasa psa. Początkowo hodowano je jako psy pociągowe, a w czasach amerykańskiej gorączki złota starano się powiększyć go, tworząc krzyżówki. Malamuty były używane do transportów ciężkich ładunków.

Psy te osiągają rozmiary od ok. 56 cm do 71 cm, a ważyć mogą od ok. 35 do nawet 56 kg. Tydus jest więc przedstawicielem bardzo potężnego malamuta. Uważane są za rasę przyjazną dla ludzi, lecz mogą być skore do walk z innymi psami. Potrzebuje wiele aktywności i przestrzeni.

Tak wyglądał Tydus za młodu:

Źródło: Instagram/ trez_and_tydus

Pies wyrósł na takiego olbrzyma:

Źródło: Instagram/ trez_and_tydus

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Mają 21 dzieci. Wyjawili, jak wyglądają ich wakacje, które nazywają "operacją wojskową"
  5. Dorota Szelągowska pokazała swoje biuro. Czegoś takiego nikt się po niej nie spodziewał (FOTO)
  6. Ten nowotwór atakuje coraz młodsze osoby. Przenigdy nie lekceważ tych wczesnych objawów
  7. Maryla Rodowicz aż tak chciała się dorobić na występach w TVP. Ujawniono jej astronomiczne żądania

Źródło: instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu