Po 2 latach nieobecności wrócił do domu. Reakcja jego psa wprawiła wszystkich w osłupienie

Po 2 latach nieobecności wrócił do domu. Reakcja jego psa wprawiła wszystkich w osłupienie Źródło: YouTube / Allen Back

Pies niecierpliwie czekał na powrót ukochanego pana. Kiedy po 2 latach nieobecności mężczyzna przekroczył próg mieszkania, reakcja zwierzaka zupełnie zaskoczyła wszystkich

Pies w wyjątkowy sposób powitał swojego ukochanego właściciela. Mężczyzny nie było w domu przez dwa lata. Kiedy przekroczył próg mieszkania nie podejrzewał, że jego pupil zachowa się w taki sposób. Reakcja zwierzaka wprawiła wszystkich w osłupienie, a spotkanie zarejestrowali kamerą bliscy mężczyzny.

Pies powitał właściciela w zaskakujący sposób, wszystko nagrała kamera

Natan własnie wrócił z dwuletniej podróży po Rosji. Podczas gdy mężczyzna był nieobecny, w domu wiernie czekał na niego pies o imieniu Bailey. Zwierzak mocno przeżył rozłąkę z ukochanym właścicielem i bardzo za nim tęsknił. Snuł się posępnie po domu, całymi dniami przesiadywał w opuszczonym pokoju, nie wykazywał też chęci do zabaw i jedzenia. Wyraźnie brakowało mu obecności mężczyzny i to wywołało u niego objawy depresyjne.

Kiedy Natan wrócił do domu, reakcja psa oszołomiła wszystkich. Wyjątkowe powitanie właściciela z pupilem nagrali bliscy mężczyzny. Film trafił na YouTube i stał się hitem sieci. Internauci są rozbawieni reakcją psa, ale również wzruszeni radością, jaką spowodowało u zwierzaka ponowne spotkanie z jego największym przyjacielem.

Pies oszalał z radości na widok swojego właściciela

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagranie rozpoczyna się od pukania. Pies podbiega do drzwi w bojowym nastroju, po drodze szczekając na intruza, ale gdy tylko się otwierają, ogarnia go niewyobrażalna radość. Zwierzak zaczyna nienaturalnie piszczeć ze szczęścia i od razu wskakuje na swojego ukochanego pana. Wciąż podskakując na dwóch łapach przytula się do mężczyzny w radosnym szale.

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

Natan na początku pochyla się w kierunku pupila, by móc go głaskać. Jednak niekończąca się radość Baileya zmusza ostatecznie mężczyznę, by usiadł na podłodze. Pies kontynuuje przytulanie się do właściciela, od czasu do czasu liżąc go po rękach i dając mu "buziaczki" w twarz. Natan jest wyraźnie wzruszony zachowaniem czworonoga, co chwile ociera łzy z oczu. Równie poruszeni są krewni, którzy obserwują i nagrywają ich wyjątkowo radosne powitanie.


YouTube / Allen Back

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Emerytura wyższa nawet o KILKASET ZŁOTYCH miesięcznie. ZUS zdradza, co należy zrobić

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł