Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon Źródło: facebook/ Doug Delony KHOU

Pies od razu zwrócił uwagę mężczyzny, który regularnie biega w tym parku. Zaraz obok niego klęczał mężczyzna z pustym wózkiem dziecięcym. Biegacz sięgnął po telefon.

Pies niemal natychmiast zwrócił uwagę Douga, który jak zwykle biegał w swoim ulubionym parku. Przy zwierzęciu klęczał mężczyzna, a zaraz obok nich stał pusty dziecięcy wózek. Nietypowa sytuacja zaciekawiła biegacza. Sięgnął po telefon i uwiecznił tę scenę. Zdjęcie stało się internetowym hitem.

Pies siedział na trawie w towarzystwie mężczyzny z wózkiem

Doug Delony bardzo często biega w parku Discovery Green w Houston w Teksasie. Pewnego dnia jego uwagę zwrócił niecodzienny widok. W parku, obok pustego wózka dziecięcego, klęczał mężczyzna, a tuż obok przy nim siedział pies. Biegacz zrobił z ukrycia zdjęcie i wrzucił je do sieci. Od razu stało się niespodziewanym hitem. Historią mężczyzny z wózkiem zainteresowała się stacja KHOU.TV, której Doug jest pracownikiem. Z pomocą internautów szybko zidentyfikowali tajemniczego mężczyznę. 

To Troy Griffin, mieszkaniec wieżowca, który stoi nieopodal parku. A pies, który koło niego siedział, to jego wieloletni przyjaciel, Max.

- Często wieczorami biegam w Discovery Green i prawie zawsze spotykam mężczyznę z wózkiem bez dziecka. Zabiera on tego pięknego… jak mi się wydaje… niepełnosprawnego psa do parku. Sadza psa na trawie i pozwala mu się cieszyć jej zapachem i słuchać pobliskich dźwięków. Daje psu wodę z małej miseczki, którą przynosi ze sobą. Uroczy pies i bardzo miły gość. Niech Bóg ich błogosławi - napisał Doug w poście na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pies Troya żyje swoim najlepszym życiem

Faktycznie, pies Troya jest niepełnosprawny, ma problemy z poruszaniem się i wzrokiem. Mężczyzna codziennie zawozi go wózkiem do parku, by mógł cieszyć się urokami natury. Max to pies pasterski i jest już bardzo wiekowy, ale uwielbia te chwile wolności, które zapewnia mu jego wspaniały właściciel. 

Dzisiaj grzeje: 1. Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

- On jest częścią naszej rodziny. Jest moim najlepszym przyjacielem. Uważam, że nie powinniśmy się odwracać plecami do kogoś, tylko dlatego, że się zestarzał. Uważam, że wszyscy zasługują na naszą miłość, opiekę i uwagę. Od psów możemy się wiele nauczyć, nawet kiedy stają się starsze - powiedział Troy w wywiadzie dla stacji KHOU.TV.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 200 tys. Polaków wyleci NA BRUK! Ty także możesz
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Wszyscy w "Mam talent" zaczęli się śmiać, gdy powiedziała, że jej pies umie śpiewać. Jak zwierzak zaczął występ, oszaleli na jego punkcie
  4. Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili
  5. To już oficjalne. Wiadomo, kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i komu się należą

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News