Pies nagle się rozchorował po imprezie właścicieli. Dopiero po 2 latach lekarz odkrył zatrważającą przyczynę

Pies nagle się rozchorował po imprezie właścicieli. Dopiero po 2 latach lekarz odkrył zatrważającą przyczynę Źródło: piqsels.com Creative Commons Zero - CC0

Pies do tamtego feralnego momentu był okazem zdrowia. Jednak właściciele ze zgrozą zauważyli, że pupil zaczyna czuć się nieco gorzej. Czworonóg był konsultowany z najlepszymi fachowcami, ale dopiero po 2 latach udało się odkryć co jest powodem jego niepolepszającego się stanu zdrowia.

Pies przez długie miesiące był konsultowany przez weterynarzy, ale żaden nie mógł stwierdzić, co znajduje się w organizmie pupila. 2 lata później sprawy przybrały nieoczekiwany obrót.

Gilly zaczął czuć się źle niedługo po skończonym grillu

Pies o imieniu Gilly był oczkiem w głowie swoich właścicieli. Praktycznie się z nim nie rozstawali, a czworonóg miał najlepszą opiekę, jaką tylko można sobie wymarzyć. Niestety, latem 2017 roku doszło do najgorszego. Gilly uczestniczył podczas grillowania w ogrodzie. Bawił się doskonale, pokazywał sztuczki i aportował ku uciesze gości. Jednak już na drugi dzień pupil zwijał się w konwulsjach.

Gilly zdecydowanie wolał pozostać na swoim posłaniu cały dzień. Nie jadł, nie wstawał nawet, żeby napić się wody. Nie chciał też, żeby go dotykano. Właściciele natychmiast zareagowali i zawieźli go do weterynarza, który nie był w stanie postawić właściwej diagnozy. Wiadomo było jedynie, że w ciele psa znajduje się obce ciało, ale kilku lekarzy nie potrafiło określić, czym może być. Dopiero po 2 latach wyszło na jaw, co znajdowało się w organizmie czworonoga.

Pies cierpiał niewyobrażalne męki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W 2019 roku, 2 lata po pamiętnym grillu, pies zaczął ujadać bardziej niż zwykle. Kiedy właścicielka sprawdziła, co dzieje się z czworonogiem, oniemiała. Z boku ciała psa zrobiła się dziura, a przez nią zaczął wystawać przedmiot, który przypominał kawałek drewna. Kiedy weterynarz wykonał zabieg usunięcia obcego ciała, opiekunowie dowiedzieli się, co męczyło ich pupila przez całe 2 lata.

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje

2.Pitbull rzucił się na dziecko. Kamery nagrały wszystko, chłopiec nie miał szans sam się uwolnić

Kawałek drewna, który wyciągnięto z okolic pachwiny psa, był długi i cienki. Kształtem przypominał jeden z patyczków, które tradycyjnie używa się do nadziewania szaszłyków. Być może Gilly wykorzystał nieuwagę gości i udało mu się podkraść kawałek mięsa, który był nabity na patyk. Spieszył się z posiłkiem, dlatego nie czuł, że w środku znajduje się drewno. Ten przypadek tylko pokazuje, że zwierzęta są dosłownie jak dzieci, trzeba być czujnym i uważnym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
  2. Celowo potrącił psa samochodem. Do sieci trafiło porażające nagranie
  3. Śpisz na lewym boku? Każdy powinien znać konsekwencje, wpływ pozycji na organizm jest piorunujący
  4. Znalazł w wodzie porzucony aparat fotograficzny. Przejrzał zawartość i od razu chwycił za telefon
  5. Detektyw śledził pracowników podczas home office. Przyłapał ich na gorącym uczynku, zdradził kompromitujące szczegóły
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Wamiz

  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News