Pies nie chciał się przesunąć kiedy mężczyzna sprzątał. Niesamowite, jak go potraktował, wszystko się nagrało

Pies nie chciał się przesunąć kiedy mężczyzna sprzątał. Niesamowite, jak go potraktował, wszystko się nagrało Źródło: twitter.com LUCHO BUGALLO

Pies nie miał zamiaru przesunąć się nawet o milimetr, choć doskonale widział, że jego właściciel próbuje posprzątać. Mężczyzna potraktował go w nieprawdopodobny sposób.

Pies to bez dwóch zdań najlepszy przyjaciel człowieka, a swoją miłość do pana okazuje chociażby towarzysząc mu w każdym momencie dnia. Chyba każdy posiadacz tych czworonogów zgodzi się, że silnie przywiązane do właściciela potrafią nie opuszczać go nawet na krok. Nie w sposób zaprzeczyć, że jest to naprawdę urocze zachowanie, chyba, że zaczyna być kłopotliwe. Pies z powyższego zdjęcia okazał się bardzo leniwy, a tym samym stał się prawdziwą przeszkodą dla swojego opiekunka, próbującego w tym samym czasie uprzątnąć taras. 

Wylegujący się pies nie chciał się przesunąć. Właściciel potraktował go w niesamowity sposób, nagranie zwala z nóg

Bohaterem krótkiego nagrania, jakie pojawiło się na Twitterze jest pies imieniem Lazy, czyli w przetłumaczeniu z angielskiego dosłownie "Leniwy". Widząc jego zachowanie na filmie śmiało można rzec, że imię pasuje do niego w każdym calu. Psiak rozkoszuje się odpoczynkiem w czasie, gdy jego właściciel, Lucho Bugallo, próbuje zamieść taras. Uprzednio zwierzak zupełnie mu nie przeszkadzał, jednak gdy dotarł do miejsca jego leżakowania musiał zamieść również obszar wokół niego i pod nim. Zwierzak jednak nie miał zamiaru się przesuwać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna wiedział, że jakoś musi zareagować. Sprytnie uprzątnął miejsce obok psa, po czym zdecydował się na zamiecenie pod nim. Jak tego dokonał? Jeśli myślicie, że po prostu kazał mu wstać lub samodzielnie przeniósł go w inne miejsce jesteście w ogromnym błędzie. Właściciel nie potrafił przegonić pupila widząc, jak sobie odpoczywa. By jednak móc zamieść pod nim najpierw podniósł jedną jego łapę, przeciągnął kilka razy zmiotką, następnie podniósł kolejne łapy i powtórzył czynność, po czym to samo zrobił ogonem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

2. W Koninie odnaleziono ciało kobiety. Wróciła z Niemiec, nikt nie sprawdzi, czy przyczyną śmierci był wirus

Co najbardziej zaskakujące, Lazy zdawał się zupełnie niewzruszony zachowaniem właściciel. Gdy Lucho podnosił jego łapy on nawet nie drgnął. Internauci są pod ogromnym wrażeniem zachowania psiaka. Filmik okazał się absolutnym hitem internetu, a obejrzano go już blisko 2,5 tysiąca razy. Lazy okazał się jednocześnie przeszkadzającym, choć i zupełnie bezproblemowym psem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Suczka została wyrzucona z drugiego piętra przez dzieci. „Nie chcemy jej, jest brzydka”
  2. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  3. Przyciągał tłumy Polaków, wszyscy go uwielbiali. Niestety, nie żyje
  4. Musieli zabrać chorą Polkę z powodu koronawirusa. Gdy wychodziła z domu wypowiedziała zdanie, które ratownicy zapamiętają do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, ojciec robił Damiankowi nieludzkie rzeczy. Najgorsze jest jednak zachowanie matki
  6. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News