Psia mama z dumą prezentuje swoje szczeniaki. Gdy zobaczycie dziewiąte oczy wam wyjdą z orbit

Psia mama z dumą prezentuje swoje szczeniaki. Gdy zobaczycie dziewiąte oczy wam wyjdą z orbit Źródło: youtube/inside_edition/

Każdy pies wygląda zupełnie inaczej. Na całym świecie jest wiele ras tych czworonogów, przez co ich wielkość, postura czy kolor i długość sierści są zupełnie inne. Rzadko jednak zdarzają się umaszczenia, które zaskakują. Mimo to, pojawił się jeden, wyjątkowy psiak. Jego wygląd jest oszałamiający.

Jeden pies znacznie różnił się od swojego rodzeństwa. Początkowo rozbawił właścicieli, choć później wydał im się bardzo niepokojący. Szybko pochwalili się swoim nowym pupilem w mediach społecznościowych, a jego zdjęcia w mgnieniu oka trafiły w najróżniejsze zakątki świata, wywołując u odbiorców dokładnie te same emocje - oczy aż wychodziły im z orbit. 

Wyjątkowy pies 

Mark i Elaine Cooper byli niezwykle podekscytowani, gdy okazało się, że ich suczka Milly jest w ciąży. Ze niecierpliwieniem wyczekiwali dnia rozwiązania, by móc przywitać na świecie nowych członków swojej rodziny. Niedługo po tym, jak pupil urodził, postanowili udać się do szczeniaczków, by sprawdzić, czy wszystko z nimi w porządku. Psia mama z dumą pokazała swoje pociechy, a jeden z nich przykuł szczególną uwagę właścicieli. 

Choć Milly jest ciemno brązowa urodziła osiem piesków w kolorze biało-beżowym i jedną suczkę w kolorze zielonym. Elaine i Mark nie mogli uwierzyć własnym oczom, że szczenię naprawdę jest zielone. Początkowo wydało im się to dość zabawne, jednak szybko zmartwili się, czy kolor jej sierści nie wynika z problemów zdrowotnych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co wpłynęło na kolor sierści szczenięcia? 

Po wizycie u weterynarza okazało się, że zielony kolor wynikał z tego, iż podczas  ciąży suczka była nadmiernie wystawiona na działanie związku biliwerdyna. Jak donoszą zagraniczne portale, odnotowano już kilka podobnych przypadków, jednak ich liczba jest tak niewielka, że każdy kolejny wciąż wydaje się wyjątkowy. Eksperci tłumaczą, że zielony kolor z czasem przeminie, a psiak niczym nie będzie różnił się od swojego rodzeństwa. 

Cooperowie postanowili jednak uhonorować tak wyjątkowy odcień u suczki, mimo że niedługo nie będzie po nim śladu. Nadali jej imię Fifi, na cześć księżniczki Fiony z kultowej bajki "Shrek", która jak wiadomo, często zmieniała się w ogrzycę koloru zielonego. 

youtube/inside_edition/

  1. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  2. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  3. Śledził żonę, żeby jej pomóc. Potajemnie odkrył prawdę, teraz powinien z wdzięczności nosić ją na rękach
  4. Psycholog powiedziała co teraz czeka mamę Dawidka. Ściska za gardło
  5. Dlaczego policja nie mówi o stuprocentowej pewności ws. znalezienia Dawidka? Ekspert wyjawił niezwykle przykre powody
  6. Ciało Dawida nie znajdowało się w zbiorniku wodnym? Doniesienia reportera, który był na miejscu obiegają media
     

Źródło: youtube

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu