Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało

Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało Źródło: youtube/Rebecca Svetina

Pies przez bardzo długi czas nie widział swojej właścicielki. Gdy po dwuletniej rozłące zobaczył swoją panią, która wróciła, do domu oszalał. Cała sytuacja została uwieczniona na nagraniu.

Pies ma to do siebie, że bardzo przywiązuje się do swoich właścicieli. Dlatego też te zwierzęta często reaguję bardzo energicznie za każdym razem, gdy ich pan wróci z pracy. Co się jednak dzieje w przypadku naprawdę dłuższej rozłąki? Pewna rodzina postanowiła nagrać reakcje czworonoga.

Pies oszalał na widok właścicielki, której nie widział dwa lata

Rebecca Svetina, właścicielka sznaucera o imieniu Casey, na jakiś czas opuściła swoją rodzinę, aby pracować na Słowacji. Rozłąka trwała przez dwa lata. W końcu zdecydowała się na powrót do domu, gdzie oprócz rodziny powitał ja szczęśliwy pies, który natychmiast rozpoznał swoją właścicielkę.

Zwierzak niezwykle ucieszył się na widok Svetiny. Natychmiast podbiegł do niej i zaczął ją lizać po dłoniach, radośnie merdając ogonem. Sytuacja niezwykle rozbawiła i ucieszyła właścicielkę, która nie mogła się powstrzymać od śmiechu ze szczęścia. Po chwili wyściskany zwierzak kompletnie stracił orientację w tym, co się dzieje, ilość emocji wręcz go przytłoczyła.

Po chwili pies stracił przytomność z wrażenia. Dosłownie po kilku sekundach ją odzyskał, ale zdążyło to nieco zaniepokoić właścicieli. Ci wybrali się do weterynarza, gdzie dowiedzieli się, że doszło do tego z powodu nadmiaru emocji, jakich doświadczył czworonóg.

Internauci są zachwyceni nagraniem z psem

Takie nagranie błyskawicznie obiegło internet. Na popularnym portalu Youtube, zgromadziło już 52 miliony wyświetleń. Internauci nie ukrywali swojego zachwytu zachowaniem psa, który pokazał, jak bardzo jest przywiązany do swojej właścicielki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- A ja myślałem, że mój pies przesadza, kiedy mnie nie widzi przez kilka dni - pisał internauta.

- Przesłodkie. Mój kot, zamiast mnie powitać po wakacjach to odwraca się ogonem i udaje obrażonego - skomentowała użytkowniczka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Nieoczekiwany zwrot ws. morderstwa Adamowicza. Ktoś wiedział o planowanym zamachu?

- Dwa lata rozłąki? To bardzo dużo, nie dziwi mnie taka reakcja - skomentował internauta.

- Dobrze, że to były "tylko" dwa lata, bo po czterech, pies by chyba zszedł na zawał - żartowała komentująca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus stanie się 400 plus. Zmiany nie da się uniknąć
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News