Mały chłopiec nie radzi sobie z powiedzeniem "mama". Wtedy do akcji wkracza pies, wszystko się nagrało

Mały chłopiec nie radzi sobie z powiedzeniem "mama". Wtedy do akcji wkracza pies, wszystko się nagrało Źródło: youtube

Pies spędzał wieczór w towarzystwie mamy i jej małego dziecka. Kobieta postanowiła wykorzystać ten czas, aby nauczyć maluszka mówić. Nagranie, które przedstawia to zdarzenie, bawi do łez.

Pies był w tej rodzinnie od dawna. Para jeszcze zadnim dowiedziała się, że na świecie pojawi się ich pierwsza pociecha , postanowiła przygarnąć zwierzaka. Pies wydawał się dla nich najlepszym rozwiązaniem. Andrea i Sam zdecydowali się na owczarka australijskiego, który niebawem miał stać się największym przyjacielem ich dziecka. 

Pies najlepszym przyjacielem dzieci

W końcu na świecie pojawił się długo wyczekiwany syn Andrei i Sama, maluszek urodził się z zdrowy i szybko mógł razem ze świeżo upieczoną mamą wrócić do domu. Kiedy tylko pojawili się w drzwiach mieszkania, przywitał ich pies. Zapoznanie dziecka z psem przebiegło wzorcowo. Rodzice nie spodziewali się, że ich pies, tak łatwo zaakceptuje nowego członka rodziny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dni mijały, a pies i syn "dogadywali się ze sobą jeszcze lepiej. Owczarek australijski otoczył maluszka opieką,a rodzice pilnowali, by relacje między nimi nie budziły zastrzeżeń i nigdy nie spuszczali ich z oczu, chcąc zapobiec tragedii, która byłaby nieuchronna, gdyby pies źle odczytał sygnały dziecka. 

Pies wkracza do akcji i uczy chłopca mówić 

Chłopczyk rósł i pewnego wieczoru, mama postanowiła, że w nadszedł czas, by maluszek zaczął mówić. Kobieta chciała go nauczyć słowa "mama", powtarzała je wielokrotnie, ale jej synek nie rozumiał, o co jej chodzi i nie wypowiedział ani razu tego upragnionego słowa. 

Wtedy do akcji wkroczył pies, który siedział obok dziecka na podłodze. Pech chciał, że mama, ucząc synka, jadła w tym samym czasie. Głodny psiak zwęszył okazję, żeby podjeść i próbował wymusić jedzenie na swojej opiekunce, która bez opamiętania powtarzała "mama, mama, mama". 

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowite znalezisko w polskiej rzece. Wielu nie mogło uwierzyć, leżało na samym dnie
2. Dramatyczne doniesienia Polsatu. Nie żyje jedna z najważniejszych osób w państwie

W końcu pies zaczął naśladować wydawane przez nią dźwięki, licząc, że w ten sposób otrzyma trochę pysznego jedzenia. Jego błagalne skowycie w rezultacie dało efekt, o który od początku chodziło kobiecie. Udało jej się usłyszeć "mama" - tylko zamiast dziecka, "wypowiedział" je pies. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Możesz uniknąć podwyżek opłat za śmieci. Musisz tylko zadbać o jedną rzecz
  3. Tragiczne doniesienia ze studniówki w polskim mieście. Wszystko na oczach uczniów, nie żyje nauczycielka
  4. Smutne wieści o Kamilu Stochu. Nie poddawaj się, wierzymy w Ciebie mistrzu
  5. Bardzo smutne słowa Salety o zdrowiu jego córki. Nie wygląda to dobrze

źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News