Mężczyzna usłyszał spod ziemi przerażające piski. Kiedy zobaczył, kogo zakopali żywcem, ścięło go z nóg

Mężczyzna usłyszał spod ziemi przerażające piski. Kiedy zobaczył, kogo zakopali żywcem, ścięło go z nóg Źródło: Fot. Pixabay.com

Pies został żywcem zakopany pod ziemią. Zwierzę nie miało szans, aby wydostać się samodzielnie z dziury, w której zostało zasypane. Na szczęście nieopodal przechodził mężczyzna, który - gdy tylko usłyszał piski - rzucił się na pomoc.

Pies został pozostawiony prawdopodobnie przez swojego właściciela na pastwę losu. Ktoś chciał pozbyć się swojego pupila - w tym celu zakopał go 60 cm pod ziemią. Przechodzący nieopodal biednego zwierzęcia mężczyzna usłyszał jednak coś, co przeraźliwie piszczało. Gdy pobiegł sprawdzić co to, nie mógł uwierzyć. 

Pies zakopany żywcem na terenie powiatu kolbuszowskiego. Policja szuka sprawcy

Policja z Kolbuszowej postawiła sobie za cel odnalezienie sprawcy, któremu grozi surowa kara za próbę zabicia zwierzęcia, a także za znęcanie się nad nim. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", niezidentyfikowany sprawca pozostawił zwierzę w głębokim, wcześniej przygotowanym dole. Przytrzymał w nim psa, którego następnie zakopał żywcem razem z obrożą. Pies nie miał na tyle siły, aby wydostać się z dołu, więc w końcu poddał się i oczekiwał na śmierć. Ostatkiem tchu wołał o pomoc, głośno piszcząc.

Na szczęście zwierzę usłyszał mieszkaniec okolicy, który wybrał się na przechadzkę po lesie ze swoimi wnuczętami. Szedł w stronę głośnych pisków, które dobiegały z lasu w Hucie Komorowskiej. Mężczyzna wraz z dziećmi odkopał zwierzę, które następnie napoił i nakarmił. Powiadomił o zdarzeniu także policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pies cały i zdrowy trafił do przytuliska

Policja szuka teraz sprawcy zdarzenia. Wielu internautów zadeklarowało chęć pomocy w jego odnalezieniu, pies natomiast trafił do przytuliska w Majdanie Królewskim, gdzie przebywa teraz cały i zdrowy. Jest wyraźnie przestraszony i niewykluczone, że będzie potrzebował pomocy psychologa zwierzęcego, jednak jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. 

Pies - piski spod ziemi.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. 12-letni Dawid nie żyje. Powiedziano matce, że się utopił, ale ta odkryła przerażającą prawdę
  4. Gdy 19-latkę gwałcił jedenasty mężczyzna, nie miała już sił. Ale to jeszcze nie był koniec gwałtu
  5. Ekspert zdradził, dlaczego jego zdaniem ojciec zamordował Dawidka. Powód jest więcej niż przerażający
  6. Oniemiejecie. To jak będzie wyglądał grób ojca Dawida jest tajemnicą - i nie bez powodu
  7. Nie żyje najbardziej samotny człowiek świata. Przez 11 lat nikt nie zauważył jego śmierci

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News