Pies zakopany żywcem
unsplash.com Global Policial Sucre-Bolivia
Weronika Wasiak - 17 Października 2020

Otruli psa, a potem zakopali żywcem. Niedługo później stanęli jak wryci

Pies został potraktowany w możliwie najgorszy sposób. Nie mieści się w głowie, że ktokolwiek mógł potraktować tak bezbronne zwierzę. Najpierw go otruli, a później zakopali żywcem. Nie minęło wiele czasu, a wydarzyła się najbardziej porażająca rzecz.

Pies niemal od zawsze jest nazywany najlepszym przyjacielem człowieka, ale niestety, trudno powiedzieć, by dokładnie tak samo wyglądało to w drugą stronę. Ludzie potrafią okazać się najgorszymi bestiami, urządzając zwierzęciu prawdziwe piekło na ziemi. Wówczas z zimą krwią obserwują, jak niczemu winny i bezbronny pupil cierpi katusze. Niestety, historia, o której internauci dyskutują coraz żywiej, jest jedną z tych, przy której serce samo rwie się na kawałki. Finał odbiera mowę.

Nie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćNie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćCzytaj dalej

Prawdziwy dramat - otruty pies został zakopany żywcem. Później stała się najbardziej zatrważająca rzecz

Jak przytacza serwis Newsner, wszystko działo się w północnej Rosji. Psiak imieniem Kiryusha żył w domu z piekła rodem. Właściciele zupełnie się nim nie zajmowali, nie dbali nawet o to, czy czworonóg miał co zjeść. Z czasem zwierzak stał się dla nich "zbyt dużym obciążeniem", dlatego postanowili się go pozbyć. Zamiast jednak znaleźć dla niego inny dom lub oddać go do schroniska, by zaopiekowali się nim wolontariusze, oni zdecydowali, że... go otrują.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Z zimną krwią wstrzyknęli mu truciznę, a później obserwowali, jak psiak zasypia. Po chwili Kiryusha zupełnie się nie ruszał, a oni byli pewni, że nie żyje. Zabrali więc go do lasu, gdzie wykopali dół. Wrzucili do niego psa, zakopali i jak gdyby nigdy nic odeszli. Nie mieli pojęcia, że pupil przez cały czas żył, a oni bestialsko pochowali go żywcem. Nie minęło wiele czasu, a Kiryusha ocknął się i, co najbardziej zaskakujące, o własnych siłach, choć przyszło mu to z wielkim trudem, wykopał się spod ziemi. Od razu ruszył w stronę drogi.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

2. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów” , ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano

3. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

Na jego szczęście, znalazła go przejeżdżająca obok Olga Lystseva. Kobieta natychmiast zatrzymała samochód i zabrała wycieńczonego zwierzaka ze sobą. Zawiozła go do schroniska "Kind City”, gdzie otrzymał właściwą pomoc. Od razu zaczęto szukać właścicieli. Gdy udało się z nimi skontaktować ci twierdzili, że chcieli wstrzyknąć mu śmiertelną dawkę, bo psiak był chory, a także przeprosili za pogrzebanie go żywcem. Nikt jednak nie uwierzył w ich skruchę tym bardziej, że badania wykazały, że Kiryusha nie zmagał się z żadną chorobą. Czworonóg został w schronisku, gdzie pod należytą opieką mógł dojść do siebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 90% Polek psuje mizerię robiąc 1 błąd. Ujawniamy "magiczną" sztuczkę babć, dzięki niej smakuje bajecznie
  2. Nie żyje reprezentant kraju i mistrz Polski. Był prawdziwą legendą, fani pogrążyli się w żałobie
  3. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  5. Fatalne wieści z MZ, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi o pacjentów w poważnym stanie
  6. NASA wie jak rozwiązać problem trującego smogu. Niezwykłe badania, jest prosty, domowy sposób
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News