Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia

Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia Źródło: Screen/Youtube/Daily Mail

Pies bardzo często czuje się odpowiedzialny za swoich właścicieli i w sytuacji, w której czuje, że ich życie jest zagrożone, stara się chronić człowieka. Ten zwierzak w niesamowity sposób zareagował na to, że fala morska przykryła małą dziewczynkę. Wszystko zostało uwiecznione przez babcię dziecka.

Pies często czuje się obrońcą swoich właścicieli i w sytuacjach krytycznych za wszelką cenę usiłuje ich ochronić przed krzywdą. Na filmiku nagranym przez babcię małej dziewczynki, wyraźnie widać niesamowitą reakcję zwierzęcia w momencie, w którym dziecko przykryła niespodziewanie morska fala. 

Pies ratownik 

Pies to zwierzę, które często czuje się odpowiedzialne za bezpieczeństwo swojego stada, czyli zwykle swoich właścicieli, których traktuje z ogromnym przywiązaniem. Ta historia jest tego dobitnym przykładem. 

Dziewczynka, będąca pod opieką babci, poszła popływać w morzu. Jej pupil nie odstępował jej na krok, a w momencie, gdy fala przykryła dziecko, zwierzę zareagowało natychmiastowo i zachowało się jak profesjonalny ratownik. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pupil wkroczył do akcji 

Całą zabawną sytuację nagrała babcia dziecka. Matyas, wielki kudłaty pies, towarzyszył małej dziewczynce w kąpieli w morzu. Widać było, że cały czas bacznie obserwuje swoją właścicielkę i dba o to, żeby nie stała się jej żadna krzywda. Gdy niewielka morska fala zakrywa dziewczynkę, pies postanawia wkroczyć do akcji. 

Zwierzę najprawdopodobniej stwierdziło, że zdrowie i życie dziecka jest zagrożone i potrzebna jest niezwłoczna interwencja. Na filmiku wyraźnie widać, jak pies bierze do pyska koszulkę dziewczynki i w ten sposób wyciąga ją na brzeg. Cała sytuacja jest tak urocza i widać w niej tyle czułości ze strony Matyasa, że nie sposób się nie uśmiechnąć kiedy ogląda się to nagranie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury
2. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu

Dziewczynka pewnie była bardzo zaskoczona reakcją swojego pupila, bo świetnie bawiła się w wodzie, a morskie fale w żadnym stopniu jej w tym nie przeszkadzały. Matyas miał jednak zupełnie inne zdanie na ten temat. Postanowił być psim ratownikiem i wybawcą swojej opiekunki. Takie sytuację dowodzą tylko, jak wspaniała potrafi być więź między zwierzęciem a właścicielem.

Źródło: Screen/Youtube/Daily Mail

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Minęły 24 godziny od akcji poszukiwawczej! Prokuratura potwierdza, że chodzi o Woźniaka-Staraka. Fani wspierają dziennikarkę
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Właściwości jeziora, w którym zaginął Woźniak-Starak nie ułatwiają poszukiwań. To nie napawa optymizmem
  5. Zosia i Malwinka, dwójka sześcioraczków czekają już tyle miesięcy. Tylko one nadal pozostają pod opieką krakowskich lekarzy

Źródło: Onet

Następny artykuł