Kowalski chciał zgwałcić kilkuletnie siostry. Pitbulterier ukarał go w najgorszy sposób

Kowalski chciał zgwałcić kilkuletnie siostry. Pitbulterier ukarał go w najgorszy sposób Źródło: Pixabay / Angela_Yuriko_Smith

Pies zareagował błyskawicznie, kiedy dziewczynkom groziło niebezpieczeństwo. Gdy tylko mężczyzna się zbliżył, czworonóg rzucił się na niego i wymierzył surową sprawiedliwość.

Pies uratował kilkuletnie siostry przed pedofilem. Kowalski dostał się do ich domu i chciał zaatakować śpiące dziewczynki. Pitbulterier był jednak czujny i gdy tylko napastnik zbliżył się do dzieci, rzucił się na niego. Ukarał go w najgorszy sposób, Kowalski nie miał nawet siły, by uciekać.

Pies spał w pokoju dziewczynek, kiedy pojawił się tam obcy mężczyzna

Mężczyzna przez okno dostał się do pokoju, w którym spały 3- i 6-latka. Andy Kowalski z Arcansas w Stanach Zjednoczonych wszedł do sypialni z zamiarem zgwałcenia dziewczynek. 52-latek nie wiedział jednak, że oprócz dzieci w pomieszczeniu znajdował się również pupil rodziny, pies rasy amerykański pitbulterier. Gdy tylko gwałciciel zbliżył się do łóżek, czworonóg przebudził się i błyskawicznie stanął w obronie swojej rodziny.

Pies zaatakował Kowalskiego, gdy tylko ten opuścił spodnie. Zwierzę rzuciło się na pedofila i dotkliwie pogryzło obcego mężczyznę. Zaskoczony napastnik nie wiedział, co się dzieje. Kowalski nie miał nawet siły uciekać, zaczął głośno krzyczeć z przerażenia i błagać o ratunek. To zaalarmowało rodziców dziewczynek, którzy spali piętro niżej. Zaniepokojeni hałasem, natychmiast przybiegli do pokoju swoich dzieci, gdzie ich oczom ukazał się koszmarny widok.

Pies w obronie dziewczynek odgryzł pedofilowi penisa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna zwijał się z bólu na ziemi, był dotkliwie pogryziony, ich pupil odgryzł mu m.in. penisa. Rodzice dzieci od razu wezwali policję i pogotowie ratunkowe. Tylko dzięki szybkiej reakcji medyków, napastnik nie wykrwawił się na śmierć, jednak lekarze nie byli w stanie uratować jego genitaliów. Pitbulterier połknął je w całości.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak został oskarżony o najgorszą rzecz. Nie ma odwrotu, wyciekło zdjęcie
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Policja przeprowadziła na miejscu zdarzenia śledztwo i szybko ustaliła przebieg nocnych wydarzeń. Dzięki szybkiej reakcji psa, jedynym poszkodowanym został niedoszły napastnik. Mężczyźnie został okaleczony na całe życie, a dodatkowo odpowie przed sądem za napaść seksualną na osobę nieletnią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

źródło: Viralka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News