Pies schował się na zdjęciu. Tylko 1 na 10 osób potrafi znaleźć go w 20 sekund

Pies schował się na zdjęciu. Tylko 1 na 10 osób potrafi znaleźć go w 20 sekund Źródło: Instagram/andrewknapp

Na zdjęciu ukrył się pies. Czy uda Ci się go odnaleźć? Zaledwie 1 na 10 osób jest w stanie to zrobić! Czy zaliczasz się do tej niewielkiej grupy? Ta zagadka wielu doprowadziła do białej gorączki.

Momo, czyli pies-podróżnik, powraca z wielką klasą! Spodobała ci się poprzednia zagadka z tym uroczym psiakiem? Spróbuj swoich sił w kolejnej. Gwarantujemy, że nie będzie łatwo, ale przecież o to chodzi, prawda? Tym razem pies Momo pozuje w San Francisco. Zwierzak bardzo sprytnie się ukrył, czy twoje sprytne oko go odnajdzie?

Na zdjęciu ukrył się pies, jesteś w stanie go odnaleźć?

Internauci dosłownie rwą sobie włosy z głowy, próbując odnaleźć psa na tym zdjęciu. Niewielu z nich to się udało. Czy należysz do tego nielicznego grona? Uroczy psiak sprytnie się ukrył, jednak niektórzy są nawet w stanie znaleźć go w mgnieniu oka. To prawdziwi mistrzowie. Wystarczy chwila skupienia oraz bardzo dobry wzrok. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielu internautów spędziło naprawdę dużo czasu na rozwiązywaniu tej zagadki. Gdy zdjęcie pojawiło się w internecie, wszyscy oszaleli. Zaledwie szczątkowa liczba osób nie poddała się i szukała psiaka do skutku. Niektórym zajęło to sporo czasu, kilku z nich było w stanie odnaleźć psa w zaledwie kilka sekund. Może należysz do tego grona? Jeśli nie, spokojnie, poniżej znajdziesz małą podpowiedź.

Internauci pokochali zabawę polegającą na poszukiwaniu uroczego psa Momo na zdjęciu. Rozwiązanie zagadki, w dodatku bez podpowiedzi, daje ogromną satysfakcję. Niewiele osób może pochwalić się taką spostrzegawczością. Przyjrzyj się zdjęciu uważnie. Nie widzisz psa? Zwróć uwagę na lewą stronę fotografii.

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny aktor zmarł 2 dni temu. Rodzina przekazała tragiczne informacje, nie żyje kolejny członek jego rodziny

2. Dramatyczne wydarzenia pod Sejmem. Trwa ackja ratunkowa

Momo dalej sprytnie ukrywa się przed Twoim sokolim okiem? Będziesz zaskoczony tym, gdzie ukrył się pupil, ale daj sobie jeszcze chwilę. Dalej nic? Spójrz na lewą część obrazka. Widzisz drzewo? Przyjrzyj się uważnie, zwłaszcza części, na której pień styka się z maską przykrytego samochodu. Udało się? Gratulacje! Jeśli zabawa ci się spodobała, znajdź kotka, który ukrył się wśród liści.

Źródło: Instagram/andrewknapp

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bób towarem luksusowym? Nie uwierzycie, ile kosztuje kilogram, w 2018 roku płaciliśmy o wiele mniej
  2. Robert Lewandowski ogłosił decyzję, na którą czekał każdy kibic. Padła bardzo ważna deklaracja
  3. Żywioł uderzy z wielką siłą w jednej części Polski. Trzeba uważać, duże niebezpieczeństwo dla mieszkańców
  4. Przykre wieści o królowej Elżbiecie, nastąpił koniec. Nadeszła chwila, której wszyscy się obawiali
  5. GIF pilnie wycofuje leki z aptek. Chodzi o bardzo popularne preparaty
  6. Rzecznik rządu zabrał głos. Przed wyborami wrócą obostrzenia?

Źródło: Instagram/andrewknapp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News