Pies był agresywny
facebook.com lisa.urso.146
Monika Majko - 15 Maja 2020

Ukochany pies pogryzł jej chłopaka, nie przypuszczała, że to zapowiedź najgorszego. Parę tygodni później odnaleziono ciało kobiety

Pies był jej oczkiem w głowie, kobieta uwielbiała swojego czworonoga. Zwierzak kilka tygodni temu pogryzł jej chłopaka i trafił na przymusową obserwację. Właścicielka pupila nie mogła się doczekać, kiedy jej ukochany buldog francuski wróci do domu. Niedługo później w domu kobiety znaleziono jej zwłoki.

Pies dwukrotnie ugryzł chłopaka kobiety. Zwierzę trafiło więc na 10. dni obserwacji z powodu agresji. Właścicielka czworonoga nie mogła się doczekać, kiedy jej ukochany pupil wróci do domu, była przekonana, że zwierzę nie stanowi zagrożenia dla nikogo. Kilka tygodni później była martwa.

Pies przeszedł obserwację z powodu ataków agresji

52-letnia Lisa Urso była właścicielką łącznie trzech czworonogów. Większy z dwóch buldogów francuskich jakiś czas temu przeszedł przymusową 10-dniową obserwację z powodu ataków agresji. Zwierzak dwukrotnie pogryzł chłopaka kobiety, mężczyzna musiał mieć założone szwy m.in. na ramieniu i nodze. Specjaliście nie stwierdzili jednak żadnych niepokojących zachowań u psa i wkrótce Blue powrócił do swojej właścicielki.

Chłopiec, operacja głowyLekarze operujący głowę 4-miesięcznego maluszka nie wierzyli własnym oczom. W życiu nie widzieli czegoś podobnegoCzytaj dalej

Kilka tygodni później przyjaciele 52-latki znaleźli ją martwą w domu w Chicago, Illinois. Ciało Lisy Urso leżało na werandzie w kałuży krwi, pokryte było licznymi urazami, a jej ubranie zostało zerwane. Jak przekazał dr Howard Cooper, koroner z hrabstwa Lake, obrażenia kobiety obejmowały "bardzo duży procent jej ciała".

Pies zagryzł swoją właścicielkę, jej ukochany buldog francuski już wcześniej był agresywny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiakuLepiej uważać na kilka znaków zodiaku. Są okropnymi plotkarzami, nie mają żadnych skrupułówCzytaj dalej

Służby po przeprowadzeniu wstępnego dochodzenia ustaliły, że kobieta została zaatakowana przez własne czworonogi i na początku próbowała ratować się ucieczką, jednak upadła na zewnątrz domu. Dwa buldogi miały na sobie ślady krwi, jednak nie wiadomo, czy zaatakowały w parze.

Dzisiaj grzeje:

1. W transmisji na żywo prezydent Duda ujawnił rodzinny dramat. Jego bliski został niestety zakażony

2.Jest najnowsza prognoza zagrożeń IMGW. Nadchodzi poważne załamanie pogody, lepiej się przygotować

Pojawiły się również informacje, że Blue został uratowany z nielegalnych walk psów i stąd jego ataki agresji, które zdarzały się już wcześniej. Prawdopodobnie to właśnie ten pupil zagryzł swoją właścicielkę. Kobieta nie zdawała sobie sprawy w jakim niebezpieczeństwie się znajduje i jak najszybciej chciała odzyskać czworonoga poddanego kwarantannie.

- Uwielbiała to zwierzę. Gdyby kiedykolwiek przypuszczała, że ​​mogłoby ją zaatakować, jestem pewien, że nie chciałaby go odzyskać. Najwyraźniej wierzyła, że ​​nic mu nie jest - przekazał koroner dr Howard Cooper.

Obrazy Pikio
fot. facebook.com lisa.urso.146

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot zniknął z domu i pokonał 2 tysiące kilometrów. Po 5 latach stało się niezwykłe
  2. Właściciele przynieśli do domu małą kaczkę mandarynkę. Reakcja jamnika zachwyca
  3. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje. Niestety, wśród ofiar jest 18-latka
  4. Niebywała pomyłka dużego banku w Polsce. Chodzi o wielkie pieniądze
  5. Gwiazda "DDTVN" wyjawiła zatrważającą diagnozę dla swojego dziecka. Smutne rokowania, mózg może nie wytrzymać
  6. Tysiące Polaków będzie rozczarowanych 1000+ na wakacje. Porażająca opinia eksperta

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

źródło: Mirror

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News