Pies był w samochodzie.
Unsplash Tadeusz Lakota
Jakub Kossakowski - 14 Maja 2020

Pies umierał na tylnim siedzeniu, gdy ona stała w korku. Nagle do samochodu podbiegł nieznajomy, jedna rzecz zaważyła o losach czworonoga

Pies był dla swojej opiekunki najlepszym przyjacielem. Kiedy jego życie było zagrożone, gnała ile sił, by dowieźć go do weterynarza. Wszystko mogłoby zakończyć się tragicznie, gdyby nie interwencja nieznajomego mężczyzny. Ciężko uwierzyć w to, co zrobił.

Pies w życiu wielu osób zajmuje szczególne miejsce. Niekiedy zdarza się tak, że zwierzak może stanąć w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Nie można wtedy zwlekać i trzeba działać szybko. W tym wypadku nieznajomy zrobił jedna rzecz, która uratowała czworonoga.

Test na koronawirusa - rekordMinisterstwo Zdrowia potwierdziło. W Polsce padł właśnie rekordCzytaj dalej

Pies potrzebował pilnej pomocy

Już wcześniej wspominaliśmy o chłopcu, który ratował bezpańskie zwierzaki. Tym razem wybawcą dla czworonoga okazał się nieznajomy mężczyzna, bez jego pomocy pies mógłby nie przeżyć. Niektórzy z właścicieli domowych pupili przeżyli chwile grozy, kiedy ich pies zjadł coś, co mogłoby mu zaszkodzić.

Prawdopodobnie każdy zdaje sobie sprawę, że dla czworonogów czekolada może okazać się zabójcza, jednak to nie jedyne zagrożenie. Tym razem pies stanął w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa przez piłkę, która utknęła mu w przełyku. Kobieta była przerażona widząc jak jej ukochany zwierzak zaczyna się dusić. Musiała szybko działać. Wsiadła do samochodu i zaczęła pędzić w kierunku gabinetu weterynaryjnego. Niestety po drodze utknęła w korku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Nieznajomy ocalił zwierzaka w niespodziewany sposób

Samochód kobiety utknął w korku z powodu budowy, która była przeprowadzana w pobliżu drogi. Opiekunka zwierzaka widziała jak jej pies coraz ciężej chwyta oddech. Wszystko zapowiadało, że nie ma już dla niego ratunku.

- Mój pies był prawie martwy. Leżał w samochodzie, nie ruszał się. Słyszałam, jak oddycha, jak z trudem łapie powietrze, ale potem przestał. Gorączkowo płakałam i modliłam się - powiedziała kobieta w rozmowie z gazetą "Staunton News Leader", przytaczanej przez portal Wamiz.

Opiekunka zwierzaka w akcie bezradności zaczęła uporczywie naciskać na klakson. Zamieszanie, które wywołała, przykuło uwagę jednego z robotników pracujących na placu budowy. Nieznajomy mężczyzna podbiegł do samochodu i bez chwili zastanowienia zrobił coś co uratowało życie czworonoga. Nieznajomy wsadził rękę w jego przełyk i wyjął tkwiącą w nim piłkę. Pies mógł znów oddychać. Niedługo potem korek dobiegł końca i kobieta pośpiesznie ruszyła do weterynarza.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowy zakaz wchodzi od 20 maja. Dotknie ponad 8 mln Polaków, połowa z nich będzie niemile zaskoczona
2. Pilna interwencja policji podczas strajku Strajku Przedsiębiorców. Co się wydarzyło?

Pies po badaniach został wypisany do domu. Nic już nie zagrażało jego życiu. Niefortunnie przez pośpiech kobieta zapomniała zapytać nieznajomego mężczyznę o to, jak się nazywa. Nie zdążyła również mu podziękować. Dzięki mediom społecznościowym udało jej się jednak poznać tożsamość wybawcy i przekazać wyrazy wdzięczności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies zobaczył swoją panią po dwóch latach rozłąki. Nagranie porusza do łez
  2. Sfinks znalazł nietypowe miejsce do kąpieli. Nagranie powala na łopatki
  3. Nie żyje gwiazdor ze "Świata według Kiepskich". Ukochana córka potwierdziła smutną wiadomość
  4. Pamiętacie Kasię z "13 posterunku"? Właśnie przerwała milczenie, wielu fanów będzie zasmuconych
  5. Psy czekały na narodziny dziecka. Ich reakcja na bobasa jest nieprawdopodobna, na szczęście wszystko się nagrało
  6. Szumowski zabrał głos. Powiedział o końcu epidemii w Polsce

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

Źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News