Bezdomny pies wyciągnął ze śmietnika ciało noworodka. Ale takiego finału nie mógł przewidzieć nikt

Bezdomny pies wyciągnął ze śmietnika ciało noworodka. Ale takiego finału nie mógł przewidzieć nikt Źródło: screen/lolmania/

Pies znalazł w śmietniku niemowlę i od razu je wyciągnął. Aż trudno uwierzyć w to, co wydarzyło się chwilę później. Ta historia to prawdziwy wyciskacz łez.

Bezdomny pies przechodził obok śmietnika, gdy nagle usłyszał podejrzany dźwięk. Od razu skierował w jego stronę swoje łapki, a znajdując w stercie śmieci niemowlę, zabrał je ze sobą. Nieprawdopodobny finał całej sprawy z pewnością poruszy każdego, kto tylko o niej usłyszy. 

Bezdomny pies wyjął ze śmietnika noworodka 

Jak wiadomo, nie każda para, która spodziewa się dziecka, planowała ciążę. Na szczęście zdecydowana większość przyszłych rodziców postanawia stanąć na wysokości zadania i godnie zaopiekować się niespodziewanym maleństwem. Wciąż jednak nie brakuje sytuacji, gdy ktoś oddaje niechciane dziecko zaraz po urodzeniu albo, co gorsza, porzuca je w bestialski sposób. 

Tak też zrobiła pewna para, która pozostawiła maleńkiego noworodka na pewną śmierć w koszu na śmieci i to przy drodze. Dziecko zanosiło się od płaczu, jednak po długim czasie spędzonym w śmieciach opadło z sił, dlatego dźwięk z każdą chwilą stawał się coraz słabszy. Nie umknęło to jednak uwadze psiaka, który doskonale słyszał cichutki płacz i czym prędzej skierował się w jego stronę. Gy tylko spostrzegł wśród sterty śmieci maleńkie dziecko, delikatnie chwycił je w swój pyszczek i zabrał ze sobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wzruszający finał 

Czworonóg wykazał się niewyobrażalną opiekuńczością i miłością i od razu ruszył ku przechodniom, by pokazać im, co właśnie znalazł. Każdemu, kto zobaczył ten druzgoczący obrazek, aż włosy stawały dęba. Gdy okazało się, ze maleństwo żyje, od razu zawiadomiono pogotowie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Barbary Kurdej-Szatan to cała mama. Jej najnowsze zdjęcie bije rekordy popularności

2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Noworodek trafił do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. Choć było naprawdę źle, jego życie udało się uratować i dziś porzucone maleństwo jest zdrowym i silnym dzieckiem, które czeka na nowy, kochający dom. To niesamowite, że bezdomny pies miał w sobie więcej serca niż rodzice, którzy w tak okrutny sposób przywitali na świecie swojego potomka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  2. Jolanta Kwaśniewska przeszła samą siebie. Opadną wam szczęki
  3. Przez 10 lat leczyła się, by móc zostać mamą. Jak w końcu jej się udało, lekarz przyznał się do koszmarnego błędu
  4. Ślub został przerwany, jak nagle ktoś z tyłu kościoła zaczął krzyczeć. Panna młoda odkręciła się i zalała się łzami
  5. Niewielu kierowców zdaje sobie z tego sprawę. Przez ten popularny błąd możesz stracić prawo jazdy nawet na kilkanaście lat

Źródło: lolmania 

Następny artykuł