Pies ukrył się na zdjęciu
Instagram andrewknapp
Irmina Jach - 12 Czerwca 2020

Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania

Pies postanowił ukryć się na zdjęciu zrobionym przez właściciela. Kryjówka jest naprawdę sprytna. Próby poszukiwań dzielą internautów. Aż 87% osób poddaje się już po 20 sekundach szukania. To zadanie, któremu podołają tylko najbystrzejsi. Czy uda ci się odnaleźć uroczego czworonoga? Pokaż, co potrafisz!

Próba znalezienia pieska ukrytego na tym zdjęciu może być niezwykle trudna. Próby doprowadzają internautów do szału. Aż 87% z nich poddaje się zaledwie po 20 sekundach. Zasady rozwiązania zagadki jak zwykle są bardzo proste - wystarczy wytężyć wzrok i przeanalizować plener widoczny na fotografii. Tylko 13% osób udaje się dostrzec psa w ciągu kilku sekund. Poradzą sobie tylko internauci, którzy cechują się sokolim wzrokiem. Czy dołączysz do grona mistrzów?

Wielkie zmiany w całej Polsce już od 4 grudnia. Dotyczą wszystkich posiadaczy samochodówWielkie zmiany w całej Polsce już od 4 grudnia. Dotyczą wszystkich posiadaczy samochodówCzytaj dalej

Pies ukrył się na fotografii

Zagadka z psem przerasta niemal wszystkich. Piękna, jesienna sceneria cieszy wzrok i działa wręcz relaksująco. Nie warto jednak poddawać się nadchodzącej błogości. Żeby dojrzeć ukryty detal, trzeba włożyć w obserwację wiele skupienia i uwagi. Pies ukrył się wyjątkowo sprytnie. Jego kryjówka jest wręcz doskonała. Podejmiesz wyzwanie i poszukasz niesfornego czworonoga? Może uda ci się pobić rekord czasowy, który stanie się obiektem zazdrości twoich znajomych?

Dalsza część tekstu pod galerią:

Barbara KrafftównaWszyscy mężowie Honoraty z "Czterech pancernych i psa" zginęli w tragicznych okolicznościach. Najgorsze jednak wciąż było przed niąCzytaj dalej

Spośród wielu łamigłówek, które pozwalają ćwiczyć umysł, ta wydaje się być szczególnie interesująca. Jesteśmy urzeczeni inteligencją pupila osoby wykonującej to zdjęcie. To świetne ćwiczenie dla wzroku i umysłu. Ćwiczenia te połączone są z relaksem wynikającym z przyglądaniem się ślicznemu kadrowi. Warto się skupić, bo stawka jest naprawdę wysoka. Znalezienie psiaka pozwoli ci dołączyć do grona ponadprzeciętnie inteligentnych.

Czy widzisz, gdzie schował się pies? Jeżeli nie, mamy dla ciebie wskazówkę. Zwierzak zdecydowanie lubi jesienną atmosferę i ciepłe, przyciągające wzrok kolory. Nie odmawia również dobrej zabawy i psot. Myślisz, że dywan z liści, który pokrywa płytę boiska, mogłaby być dla niego interesująca? Może dobrze byłoby przyjrzeć się dolnemu, lewemu rogowi zdjęcia?

Teksty wybrane dla Ciebie:

Jeśli mimo wszystko nie udało ci się odnaleźć sprytnego psiaka, nic straconego. Koniecznie zobacz rozwiązanie tej uroczej zagadki. Czy teraz kryjówka czworonoga wydaje ci się mniej tajemnicza? Jeśli zabawa ci się podobała, polecamy także poszukać kozła, który ukrył się wśród owiec. Łamigłówki to świetna rozrywka na długi weekend.

Poniżej znajduje się odpowiedź, jeśli nie chcesz psuć sobie zabawy, to jeszcze na nią nie patrz.

Pies ukrył się na zdjęciu rozwiązanie

Zobacz także w naszych serwisach:

jak usunąć kleszczaWbił ci się kleszcz? Pod żadnym pozorem nie rób kilku rzeczy, możesz poważnie sobie zaszkodzićCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News