Pies miał dość i obmyślił sprytny plan. Znalazła karteczkę przy jego obroży i odkryła zdumiewającą prawdę

Pies miał dość i obmyślił sprytny plan. Znalazła karteczkę przy jego obroży i odkryła zdumiewającą prawdę Źródło: Pixnio/CC0 Public Domain

Pies miał dość tego co się dzieje u niego w domu i obmyślił bardzo sprytny plan. Pewna kobieta znalazła karteczkę przy jego obroży i odkryła, że w życiu zwierzaka ostatnio dużo się dzieje. Prawda na jego temat okazała się być zdumiewająca.

Nieznajomy pies zaczął przychodzić na podwórko pewnej kobiety. Zwierzak wyglądał na potwornie zmęczonego i szybko zasypiał na jej posesji. Dziewczyna nie wiedziała o co chodzi, bo pies był zadbany, jednak od pewnego czasu codziennie do niej przychodził na chwilę drzemki. Gdy pewnego dnia kobieta przeczytała dołączoną do jego obroży karteczkę szybko zrozumiała, dlaczego zwierzak jest taki wyczerpany. 

Pies codziennie przychodził na drzemkę

Pies codziennie zjawiał się u kobiety i podążał za nią aż do jej domu. Kiedy tylko przekroczył drzwi mieszkania szybko szukał miejsca, w którym mógłby się położyć. Zmęczony zwierzak nagle zasypiał, a gdy tylko kończył swoją drzemkę, natychmiast znikał. Kobieta była zdumiona i nie wiedziała, o co może chodzić w tej sytuacji. Pies wyglądał na zadbanego i porządnie nakarmionego, jednak każdego dnia przychodził do niej totalnie zmęczony. 

Sytuacja powtarzała się przez kilka tygodni. Pewnego dnia kobieta postanowiła napisać karteczkę do właściciela zmęczonego zwierzaka. Przymocowała ją do obroży psa z nadzieją, że jego opiekun odpisze i wyjaśni jej, o co w tym wszystkim chodzi. Dziewczyna chciała dowiedzieć się, dlaczego nieproszony gość notorycznie przychodzi na jej posesję, uciąć sobie drzemki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odpowiedź opiekuna psa zszokowała kobietę

Następnego dnia pies również zjawił się pod drzwiami domu kobiety. Jak się okazało miał przy sobie karteczkę, na której została wyjaśniona sprawa jego zachowania. Kiedy przyszywana opiekunka psa przeczytała wiadomość, była w ogromnym szoku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

- On mieszka w domu z sześciorgiem małych dzieci i zapewne próbuje nadrobić zaległości w śnie u Pani. Mogę z nim przyjść jutro? - napisała właścicielka czworonoga. 

Kobieta szybko zrozumiała, że pies na co dzień ma na głowie "opiekę" nad sześciorgiem małych dzieci, które na pewno często dają mu się we znaki. Pies potrzebował chwili odpoczynku, dlatego też zdecydował się na chwilową ucieczkę z domu i drzemkę na posesji nieznajomej kobiety. Trzeba przyznać, że jego zachowanie było niezwykle urocze, a od tamtej pory przybrana opiekunka zawsze z radością udostępniała mu miejsce do spania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

źródło: Webniusy

Następny artykuł