pies ciężarna kobieta choroba
Facebook / Alhanna Butler
Joanna Szwalikowska - 10 Listopada 2020

Pies ciągle wąchał brzuch ciężarnej kobiety. Dopiero później zrozumieli, ze pies przeczuwał najgorsze

Pies co chwila wąchał brzuch swojej pani i podejrzanie się zachowywał. Niedługo później na jaw wyszło, co było powodem jego zmiany nastroju. Jak się okazało, przeczuwał on najgorsze.

Pies przez cały czas wąchał brzuch swojej ciężarnej właścicielki. Nikt nie spodziewał się, że w ten sposób chciał ją ostrzec. Niewiarygodne, jak niezawodny i niezbadany może być zwierzęcy instynkt.

Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu PolakówMamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu PolakówCzytaj dalej

Pies wąchał brzuch ciężarnej kobiety i dziwnie się zachowywał. Jak się okazało, chciał ją ostrzec

Dziwne zachowanie psa wzbudziło podejrzenia ciężarnej kobiety. Od jakiegoś czasu nieustannie wąchał on jej brzuch, po czym zaczynał szczekać. Kiedy skontaktowała się z lekarzem, okazało się, że jest poważnie chora.

Alhanna Butler podzieliła się swoją historią w mediach społęcznościowych. Opowiedziała o tym, ze jej suczka o imieniu Keola zaczęła się od pewnego czasu dziwnie zachowywać. Jak się okazało, zwierzę wyczuło, że stan zdrowia jego ciężarnej właścicielki jest zagrożony. Kobieta od jakiegoś czasu odczuwała ból pleców w dolnej części pleców. Udała się więc do lekarza.

- Kiedy doktor powiedział, że to nic poważnego, odesłał mnie do domu. Gdy wróciłam, Keola zaczęła uważnie mi się przyglądać, aż trochę mnie to przeraziło - opisywała Alhanna. Pies nadal zachowywał się dziwnie, dlatego kobieta wybrała się do specjalisty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Opublikowałam zdjęcie na Facebooku, jakim wzorkiem na mnie patrzy i żartowałam, że przypomina mi to film "Mój przyjaciel Hachiko", gdzie pies również się tak zachowywał. Wtedy wszyscy moi znajomi zaczęli pisać, żeby tego nie lekceważyć i zacząć brać zachowanie Keoli na poważnie - opisywała kobieta w mediach społecznościowych.

Alhanna wykonała ponowne badania. Jak się okazało, ból pleców nie był bezpodstawny. Okazało się, że kobieta cierpi na podwójne zakażenie nerek. Tak poważne schorzenie, w przypadku braku odpowiedniej pomocy, może skończyć się nawet śmiercią. Ciężarna zdążyła poddać się leczeniu praktycznie w ostatniej chwili.

Na szczęście schorzenie zostało wykryte odpowiednio wcześnie, by nie zakończyło się ono tragicznie dla kobiety. Alhanna, dzięki swojej suczce Keoli, uniknęła śmierci. Niedługo później udało jej się wrócić do zdrowia.

Nikt oprócz Keoli nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo jestem chora. Trącała mnie nosem i łkała, a ja nigdy nie rozumiałam, dlaczego nagle zaczęła się tak zachowywać. Ricky powiedział, że gdy zostawał z nią w domu, widział, jak bardzo jest zdenerwowana. Nigdy wcześniej jej to nie przeszkadzało - opisywała kobieta.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wybitny polski aktor. Zagrał słynną rolę w "Vabanku"

2. Piotr Bałtroczyk o Edycie Górniak: ”Ma jedno tylko dziecko, co daje nadzieję, że geny galopującej głupoty i infantylizmu jednak obumrą”

3. Najczęstszy objaw Covid-19. Ma go nawet 70% zakażonych, bardzo przykre

Jak się okazało, ciężarna niemalże w ostatniej chwili trafiła do specjalisty. Gdyby zaczekała z wizytą dłużej, mogłoby się to zakończyć tragicznie dla niej oraz nienarodzonego jeszcze dziecka. Na szczęście zdołała wrócić do zdrowia.

Jak widać, zwierzę oraz jego instynkt czasami mogą nam powiedzieć o wiele więcej na temat naszego zdrowia, niż mogłoby się wydawać. Młoda mama miała szczęście i obecnie jest już zdrowa. Dla każdego z nas może to być jednak nauczka, by nie lekceważyć objawów, jakie daje nam ciało. Czasami nawet zwyczajny ból pleców może być powodem bardzo poważnego schorzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Ranny szczeniak leżał wśród sterty śmieci. Reakcja przechodniów jest porażająca, aż brakuje słów
  3. Narzeczona Artura Szpilki całkiem nago. Pikantne zdjęcie, tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  5. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  6. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  7. Koniec marzeń o powrocie na Księżyc? Joe Biden ma inne priorytety
  8. "Modę na sukces" pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Parenting PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News