Zdruzgotana Joanna Krupa przekazała tragiczne informacje. Nie żyje ukochany pies gwiazdy TVN

Zdruzgotana Joanna Krupa przekazała tragiczne informacje. Nie żyje ukochany pies gwiazdy TVN Źródło: Instagram/Joanna Krupa

Pies Joanny Krupy nie żyje. Tą tragiczną wiadomość modelka przekazała za pomocą mediów społecznościowych. Zamieściła upamiętniające pupila zdjęcie oraz niezwykle wzruszający opis. Internauci łączą się w bólu ze swoją ulubioną gwiazdą.

Ukochany pies modelki nie żyje. Joanna Krupa chętnie działała na rzecz zwierząt, przez co sama stała się szczęśliwą posiadaczką kilku psiaków. Jak poinformowała w mediach, w ostatnim czasie pożegnała się z jednym z nich. Najsłynniejsza jurorka programu "Top Model" zamieściła w sieci zdjęcie swojego ulubieńca oraz opis, który poruszył wiele osób.

Joanna Krupa pożegnała się z najlepszym przyjacielem. Jej pies właśnie zmarł 

Kilkanaście godzin temu, Joanna Krupa poinformowała na swoim Instagramie, że jej ukochany piesek właśnie odszedł. York imieniem Rugby towarzyszył modelce przez długi czas, zatem nic dziwnego, że naprawdę zżyła się ze swoim pupilem. Celebrytka od zawsze chętnie udziela się w kwestii zwierząt, namawiając innych do pomocy czworonogom. Nie tak dawno miała nawet swój własny program w telewizji, gdzie odwiedzała wybrane rodziny i pomagała im zapanować nad niesfornym psiakiem.  

O śmierci swojego małego przyjaciela Joanna poinformowała na Instagramie, gdzie opublikowała jego zdjęcie. Nie zabrakło oczywiście wzruszającego opisu, w którym za pomocą kilku słów pożegnała się z Rugbym:

- Moje serce jest rozbite na setki kawałków i jestem tysiąc mil stąd. Spoczywaj w pokoju mały aniołku Rugby. Czasami życie po prostu nie ma sensu. Rzeczy, które kochamy, zostają zabrane. 9 czerwca 2019 r - czytamy pod zdjęciem.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ukochany Joanny także wspomina psiaka 

Nie ulega wątpliwością, że mąż Joanny wspiera ją teraz w tych trudnych chwilach. Ukochany celebrytki także postanowił skomentować całą tragiczną sytuację i wypowiedzieć się na temat pupila.

- Mój Syn na zawsze... Będę się modlił za niego i z nim do końca mojego życia. Rugby był najpiękniejszą psiną na świecie. Kocham Cię na zawsze Rugby - napisał w mediach społecznościowych. 

Ostatnie zdjęcie pieska Joanny Krupy:

Instagram/Joanna Krupa

  1. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"!
  2. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel! 
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu