Pies znaleziony przez policjanta
Instagram.com joey_good_doggo
Monika Majko - 10 Maja 2020

Podczas patrolu policjant dostrzegł przywiązanego do łańcucha psa. Kiedy odwoził go do schroniska, stała się niezwykła rzecz

Pies został znaleziony na obrzeżach parku, policjant patrolował okoliczny teren, ale nie mógł przejść obojętnie koło zaniedbanego i przywiązanego na łańcuchu zwierzaka. Funkcjonariusz uwolnił czworonoga i zabrał go do najbliższego schroniska, wtedy stało się coś niesamowitego.

Pies został uwolniony z łańcucha i zabrany prosto do najbliższego schroniska dla zwierząt. Policjant nie mógł zostawić zaniedbanego i przestraszonego zwierzaka bez pomocy. Kiedy odwoził czworonoga do placówki stało się coś niesamowitego. Wystarczyło kilka godzin, by zmienić życie psa o 180 stopni.

Pies został znaleziony przez policjanta na obrzeżach brooklińskiego parku

Policjant nie spodziewał się, że podczas jednego z rutynowych patroli wydarzy się coś, co na zawsze zmieni jego życie. Funkcjonariusz kontrolował teren na obrzeżach jednego z parków na Brooklynie w Nowym Yorku. W pewnej chili dostrzegł psa rasy pitbull, uwięzionego na łańcuchu. Zwierzak był zaniedbany i zmarznięty, dlatego mężczyzna od razu uwolnił czworonoga i zabrał go do najbliższego schroniska.

- Nigdy nie pozostaje obojętny wobec takich sytuacji, ponieważ nie widzę tylko zwierzęcia, widzę duszę - przyznał funkcjonariusz.

Mężczyzna odnalazł ciało Kacperka.Dotarli do mężczyzny, który znalazł nieżyjącego Kacperka. Nagranie z jego kamery odbiera mowęCzytaj dalej

Mężczyzna od razu czuł, że trafił na wyjątkowego psa. W trakcie podróży do schroniska pitbull zaczął się do niego przytulać i okazywać swojemu ratownikowi wdzięczność za uwolnienie go i okazaną mu dobroć. Policjant zrobił zdjęcie psu i wysłał swojej żonie. Decyzja zapadła niemal natychmiast, kobieta odpisała mężowi, by zabrał zwierzaka ze sobą do domu.

Pies trafił do schroniska, ale spędził tam zaledwie 72 godziny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Psu nadano imię Joey. Zgodnie z przepisami w Stanach Zjednoczonych, małżeństwo musiało odczekać 72 godziny, by zabrać pitbulla ze schroniska. Kiedy w końcu przyszedł dzień odebrania psa, policjant nie mógł powstrzymać radości. Mężczyzna przywiózł go do domu, a zwierzak od razu poczuł się w nim swobodnie. Najpierw obiegł całe mieszkanie, a później rzucił się w objęcia swojej nowej opiekunki.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat ujawnił szczegóły. Przed chwilą zapadła kluczowa decyzja dot. wyborów
2. Niewyobrażalnie tragiczne, na wysypisku śmieci znaleziono zawiniątko. Nie żyje noworodek

Małżeństwo prowadzi profil na Instagramie, gdzie relacjonuje nowe życie Joey'a. Zarówno pies, jak i jego nowi właściciele, wyglądają na niezwykle szczęśliwych w swoim towarzystwie. Niedawno pisaliśmy również o innym pitbullu, który zyskał zupełnie nowe życie.

- Wiem, że pitbulle nie cieszą się dobrą opinią, ale to jest dalekie od prawdy. Joey jest pełen energii, ale też uwielbia się przytulać. Myślę, że to jest sposób na podziękowanie nam za uratowanie mu życia - wyznał policjant.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta nie mogła nigdzie znaleźć swojego boksera. Weszła do pokoju dziecka i zaniemówiła
  2. Wstrząsające znalezisko w lesie. Policja szuka winnych krzywdy zwierząt
  3. Gwiazda TVP ogłosiła radosną nowinę, gratulujemy. Zdjęcie mówi samo za siebie
  4. Najsłynniejszy lekarz w Polsce przekazał kapitalną wiadomość. Wykluczył zakażenie dużej grupy osób
  5. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  6. Policja uderzyła w turystów. Kilku już gorzko pożałowało, lepiej uważać

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News