Policjanci nie wierzyli w to, co widzą. Mężczyzna ciągnął drugiego na smyczy, jak psa

Policjanci nie wierzyli w to, co widzą. Mężczyzna ciągnął drugiego na smyczy, jak psa Źródło: fot. pixabay.com/arembowski

Pies podczas spaceru powinien być trzymany na smyczy. Jednak w tym wypadku na jej końcu zamiast przyjaznego czworonoga, funkcjonariusze znaleźli człowieka. Mundurowi nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

Pies na smyczy to widok, który bez wątpienia nikogo nie dziwi. Problem pojawia się w momencie, kiedy to człowiek, a dokładniej dorosły mężczyzna, ma ją owiniętą wokół swojej szyi. Taki właśnie widok ujrzeli przed sobą policjanci z Głogowa na Dolnym Śląsku, którzy właśnie odbywali nocny patrol.

22-latek był prowadzony niczym pies na smyczy. Brzmi to jak jakiś dowcip albo opis sceny z idiotycznej komedii, ale to akurat wydarzyło się naprawdę. Choć początkowo funkcjonariusze nie mogli uwierzyć własnym oczom, postanowili podejść i sprawdzić, o co dokładnie chodzi.

22-latek był prowadzony na smyczy niczym pies

Kiedy policjanci podeszli do dwóch mężczyzn, który wzbudzili ich ciekawość, odkryli, o co tak naprawdę tu chodzi. Cała historia dopiero zaczęła się rozkręcać. Po wstępnych wyjaśnieniach policjantom udało się ustalić, że 22-letni mężczyzna trzymany na smyczy niczym pies miał wynajmować mieszkanie osobie, która właśnie stała obok niego, trzymając drugi koniec liny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według wyjaśnień, 33-latek został oszukany, ponieważ wpłacił już 22-latkowi zaliczkę za mieszkanie, ale mimo to wciąż nie uzyskał do niego kluczy. Czując, że został nabity w butelkę, postanowił schwytać nieuczciwego mężczyznę i wszystko wyjaśnić, ale jeszcze wcześniej trafił na policjantów. Smycz, na której trzymał 22-latka, miała służyć jako zabezpieczenie przed ewentualną ucieczką.

 - W ręku trzymał linkę alpinistyczną, do której przypiął 22-latka, a na jego szyi założył łańcuch spięty kłódką. Mężczyzna tłumaczył swoje zachowanie tym, że wcześniej został oszukany i dlatego postanowił zatrzymać oszusta, aby mu nie uciekł - mówił asp. Łukasz Szuwikowski, p.o. oficera prasowego KPP w Głogowie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

22-latek nie stawiał oporu, ani nawet nie wzywał pomocy, ale niestety jego historia nie skończyła się na rozpięciu łańcucha, który miał na szyi, ponieważ policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Teraz obaj mężczyźni staną przed sądem młodszy z nich za posiadanie narkotyków, a starszy za pozbawienie drugiego człowieka wolności oraz zmuszanie go przemocą do określonego działania.

 

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  2. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest wzruszy was do łez
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

 

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu