Może Wy pomożecie? Właściciel nie wie, jak nazwać swojego kochanego pieska

Może Wy pomożecie? Właściciel nie wie, jak nazwać swojego kochanego pieska Źródło: wykop/Machado

Pies w domu zawsze wywraca codzienność do góry nogami. Właściciel czworonoga poszukuje odpowiedniego imienia dla swojego słodkiego szczeniaka. Możecie pomóc mu w podjęciu tej bardzo ważnej decyzji.

Pies to zawsze wyjątkowo oczekiwany członek rodziny. Puchata, szczenięca kulka skupia na sobie uwagę wszystkich domowników. Tymczasem już pierwszego dnia trzeba podjąć ważną decyzję dotyczącą pupila. Wybór psiego imienia niejednokrotnie jednak przerasta możliwości oczarowanych czworonożnym dzieckiem opiekunów. Macie niepowtarzalną szansę, by pomóc właścicielowi kochanego szczeniaka.

Pies bez imienia

Pies stał się powodem małego konfliktu w domu jednego z użytkowników popularnego portalu Wykop.pl. Mężczyzna nie potrafi zgodzić się ze swoją drugą połową, co do imienia psiego szkraba, którym wspólnie się zaopiekują. Każde z nich złożyło własną propozycję, jednak ich wyobrażenia o słowie, którym będą przywoływać puszystego malucha, znacznie się od siebie różnią. Pogodzić zwaśnioną szczenięcym problemem parę może tylko zgodnie podjęta decyzja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Autor wpisu poskarżył się na upór swojej dziewczyny, która zdecydowanie nie zgadza się na ochrzczenie psa imieniem zmarłego szczura. "Banzaj", bo właśnie tak nazywał się nieżyjący gryzoń pary, został zdecydowanie wykreślony z listy potencjalnych zawołań przez kobietę. Partnerka użytkownika Wykopu ma swoje zdanie, przy którym twardo obstaje. 

- Ona by chciała "Berlin" tak jak się uparła, że nazwiemy Belgijskiego Malinois, który ostatecznie do nas nie dotarł - napisał autor postu i od razu zaapelował o pomoc. - Może Wy coś dobierzecie?

Na jakim imieniu się skończy? 

Pod wpisem od razu rozgorzała zażarta dyskusja na temat psich imion. Uczynni użytkownicy portalu prześcigali się w podrzucaniu propozycji. Niektórzy wykorzystali sytuację do opisania własnych doświadczeń i anegdot, związanych z nazywaniem psich domowników. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Mam takiego weta, który się wymądrza w temacie "a kto tak głupio nazywa psy". Chodziło o jakiegoś szpica co się wabił Serduszko Mamusi (albo jakoś w tym stylu), a przynależał się do starszej, troszeczkę już dziecinniejącej pani. Zdaniem weta pies winien nazywać się krótko, najlepiej jednosylabowo, na co miał własną teorię naukową. Gdy stałem się właścicielem dwóch rottweilerek, to jedną nazwałem Prinzessin Francizka von Ohrenklappen, a drugą Gunelinde Prinzessin von Ohrenklappen. I kazałem wetowi takie imiona wpisać do książeczek zdrowia. Mina doktora bezcenna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Frotka i Gunia to one były tylko dla rodziny - zrelacjonował swoje przeżycia jeden z użytkowników.

Jeśli macie pomysł na odpowiednie imię dla zwierzaka, zaproponujcie je TUTAJ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: wykop

Następny artykuł