Pies olbrzym pomógł dziewczynce ponownie zacząć chodzić. Zorganizowali mu "najlepszy dzień w życiu psa"

Pies olbrzym pomógł dziewczynce ponownie zacząć chodzić. Zorganizowali mu "najlepszy dzień w życiu psa" Źródło: youtube/bark/

Pies jest najlepszym, co spotkało tę dziewczynkę. Dzięki niemu jej życie znów nabrało barw, a szybko stali się najbliższymi, nierozłącznymi przyjaciółmi. To dzięki niemu ponownie zaczęła chodzić, za co dostał wspaniałe podziękowanie.

Pies, który stał się najlepszym przyjacielem tej 11-letniej dziewczynki, okrzyknięty został największym bohaterem, jakiego widział świat. Gdy lekarze nie widzieli już żadnej nadziei, pojawił się on i zadbał o dziewczynkę oraz jej rodzinę najlepiej, jak umiał. W ramach wdzięczności, bliscy urządzili mu "najlepszy dzień w życiu psa".  

Straszliwa choroba w życiu dziewczynki 

Bella ma 11 lat i cierpi na rzadką chorobę zwaną zespołem Morquio. Schorzenie powoduje powolną utratę możliwości jakiegokolwiek poruszania się, a osoby, które się z nią zmagają, choć początkowo mogą chodzić, z czasem zupełnie przestają i zostają zmuszone poruszać się na wózku. Nie inaczej wyglądało to w przypadku nastoletniej dziewczynki, której lekarze nie dawali zbyt wielkich szans na samodzielne poruszanie się na nogach. Rodzice Belli, nie chcieli jednak ani się poddawać, ani pogrążać w smutku zarówno siebie, jak i swojej córki. To właśnie wtedy w ich życiu pojawił się olbrzymi pies imieniem George, który zmienił wszystko. 

Pies, który został bohaterem. Wyprawili mu najlepszy dzień w jego życiu 

Niemalże od pierwszego dnia Bella i George stali się nierozłączni i spędzali ze sobą każdą chwilę. Psiak dokładnie wiedział, że stał się oparciem dla swojej przyjaciółki nie tylko w przenośni, ale i dosłownie. Dzięki jego pokaźnym rozmiarom, 11-latka mogła spokojnie się go trzymać i własnym tempem poruszać się na nogach, a George cierpliwie stał i robił wspólnie z dziewczynką każdy kolejny krok. Dzięki niemu, dziewczynka nie musi korzystać z wózka, a miarowo poruszała kończynami, wobec których lekarze zupełnie stracili nadzieję. Choć myślała, że nigdy nie zacznie znów chodzić, dzięki czworonogami stało się to możliwe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bella chciała pokazać swojemu pupilowi, jak bardzo jest mu wdzięczna i wraz ze swoimi rodzicami zadzwoniła do firmy, zajmującej się wyprawianiem "najlepszego dnia w życiu psa". Była mu tak wdzięczna, że chciała sprawić, by poczuł, jak bardzo jest ważny w jej życiu. Wszystko poszło po myśli nastolatki i wraz ze swoim zwierzęcym przyjacielem mogła miło spędzić czas, zajadając się smakołykami i oddając zabawie. Ta niesamowita historia podbija serca milionów na całym świecie. 11-latka radzi sobie z chodzeniem z każdym dniem coraz lepiej, a więź między nią a psiakiem staje się jeszcze silniejsza. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News