Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana

Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana Źródło: Jestpozytywnie.pl

Pies, którego porzuconego i skatowanego znaleźli przy drodze podróżni, natychmiast trafił do kliniki weterynaryjnej. Czworonóg był tak poważnie pobity, że specjaliści nie mogli nawet ustalić, jakiej jest rasy. Od tamtej pory, dzięki pomocy dobrych ludzi, psiak całkowicie się zmienił.

Pies został porzucony przez swego właściciela przy drodze. Wcześniej człowiek ten musiał poważnie go pobić, a w tym najpewniej kilkukrotnie kopnąć w głowę. W chwili, gdy suczka została odnaleziona, wyglądała, jakby była już martwa. Podróżni i tak zdecydowali się zadzwonić do jednej z organizacji pomagającej zwierzętom w Portoryko. Jej przedstawiciele szybko pojawili się na miejscu i zabrali psiaka do weterynarza.

Pies został uratowany w ostatniej chwili

Tam czworonogowi nadano imię Caci i rozpoczęto intensywną terapię. Przez długi czas nie było wiadomo, czy uda się go uratować. Weterynarze odkryli, że mają do czynienia z staffordshire bull terrierem dopiero po tygodniu, gdy z ciała, a szczególnie głowy psa, w końcu zeszła opuchlizna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzięki umiejętnościom, sercu i zaangażowaniu opiekunów zwierzak, pomimo tak ciężkiego stanu, został uratowany. Podczas leczenia odkryto też, że to nie było pierwsze pobicie, jakiego dopuścił się były właściciel psiaka. Poza tym stwierdzono, że Caci niedawno wydała na świat szczenięta. Te zostały jej odebrane przez tego, kto ją porzucił.

Wkrótce Caci zamieszka z nową rodziną

Dzisiaj grzeje: 1. Zapłacisz taką karę, że odechce Ci się wakacji. Nigdy nie pakuj pewnych rzeczy do walizki
2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

Co ciekawe, dla psiaka znaleziono już nowy dom. Zanim jednak Caci do niego trafi, będzie musiała w pełni dojść do siebie w klinice weterynaryjnej. Dziś wygląda już jednak znacznie lepiej i zdecydowanie nie przypomina czworonoga zauważonego przy drodze. Obecni opiekunowie zwierzęcia mają nadzieję, że wreszcie odnaleźli dla niego kochającą, odpowiedzialną rodzinę, w której nie zostanie już skrzywdzony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Posępne informacje o Monice Zamachowskiej. Sprawa nie skończy się dobrze
  4. GIS ostrzega, pilnie wycofano ze sklepów popularny olej. Jego skład woła o pomstę do nieba
  5. Rodzina zainstalowała ukrytą kamerę, żeby obserwować opiekunkę 80-latki. Zobaczyli dantejskie sceny, serce się kraja

Źródło: Jestpozytywnie.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News