Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie

Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie Źródło: .

Ten pies zaparł wszystkim dech w piersiach. Obecni przy narodzinach malutkich czworonogów przeżyli prawdziwy szok widząc, ile szczeniaków pojawiło się na świecie.

Pies jest jednym z tych zwierząt, który w czasie jednego miotu może wydać na świat nawet 6 maluchów. Na tyle właśnie oszacowano ilość czworonogów, które już za chwilę miały przyjść na świat, i choć drobna pomyłka była przewidywana nikt nie spodziewał się, że pomylą się o taką liczbę. Ilość szczeniaków zwyczajnie odbiera mowę.

Pies zaparł wszystkim dech. Liczba nowo narodzonych szczeniąt wprawia w osłupienie

Eleanor Usher to szczęśliwa właścicielka 2-letniej suczki rasy rottweiler. Kobieta nie mogła uwierzyć, gdy dowiedziała się, że jej ukochany pupil niebawem wyda na świat potomstwo. Jessie, bowiem tak nazywa się suczka, z każdym dniem była coraz bliższa porodu, o czym w głównej mierze świadczył jej rosnący brzuch. 

Weterynarz regularnie kontrolował czy z psinką wszystko w porządku, a po pewnym czasie mógł wstępnie oszacować mamą ilu szczeniaków zostanie suczka. Wówczas podał, że najprawdopodobniej będzie ich 6, jednak szybko zmienił zdanie na 8. Tłumaczył jednak, że czworonogów nie powinno urodzić się więcej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Akcja porodowa rozpoczęła się 3 dni wcześniej niż się spodziewano, ale na szczęście udało się zawiadomić o wszystkim specjalistę. Przy narodzinach byli obecni również opiekunowie Jessie, który z niecierpliwieniem wyczekiwali maluchów. Pierwszy z nich szybko pojawił się na świecie, a zaraz po nim kolejny i kolejny.

Dzisiaj grzeje: 1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok
2. Gwiazda disco polo i "Barw szczęścia" pokazała zdjęcie ze szpitala. Łzy same cisną się do oczu

Wszyscy zgromadzeni nie mogli uwierzyć własnym oczom, bowiem szczeniaki rodziły się jeden po drugim, aż w końcu gdy akcja porodowa dobiegła końca zliczono niebywałą sumę. Łącznie na świat przyszło aż 15 czworonogów. Weterynarz nie mógł uwierzyć, że pomylił się aż tak. Na szczęście, mimo tak pokaźnej gromady, wszystkie czworonogi były zdrowe, a suczce nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.

Najlepsze newsy dnia:

 1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
 2. Zapukają do drzwi i sprawdzą, czy stosujesz się do przepisów. Ten, kto ich nie wpuścił stanie przed sądem
 3. Ależ ona teraz wygląda. Dziecięca gwiazdka Rodzinka.pl wyrosła na przepiękną dziewczynę
 4. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?
 5. Nie żyje 10-letnia Amelka. Na pogrzebie doszło do dramatycznej pomyłki
 6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
 8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
 9. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 10. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
 11. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 12. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

Źródło: kochamy zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News