Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie

Pies nauczył się mówić. Słowa, które wypowiedział powalają na łopatki, jest nagranie Źródło: Twitter / a_t_k123

Pies zadziwił internautów na całym świecie. Film z mówiącym zwierzęciem stał się hitem sieci. Wyjątkowo dobrze wybrał swoje pierwsze słowa. Nagranie powala na łopatki.

Pies stał się ulubieńcem internautów, są zachwyceni jego nową umiejętnością. Gadający zwierzak wyjątkowo dobrze i trafnie dobrał swoje pierwsze słowa. Film opublikowany na Twitterze bawi do łez, rozchodzi się po sieci błyskawicznie.

Pies nauczył się mówić, nagranie jest dostępne w sieci

Pies o imieniu Beni nauczył się mówić. Nagranie z jego pierwszymi słowami zostało opublikowane na Twitterze i stało się hitem internetu. Wyjątkowy zwierzak jest rasy Shiba Inu. Psy tego rodzaju są wyjątkowo inteligentne i bardzo szybko uczą się nowych sztuczek, jednak nikt nie podejrzewał ich aż o tak widowiskowe zdolności. Niedawno w sieci królował pobratymiec Beniego, który obsługiwał klientów w japońskim kiosku. Turyści byli zachwyceni wyjątkowym sprzedawcą, a teraz przecierają oczy ze zdumienia widząc, że te czworonogi potrafią nawet mówić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies stał się ulubieńcem internautów. Film z gadającym zwierzakiem podbija serca widzów 

Na nagraniu, opublikowanym na Twitterze widzimy psa, który swoim szczekaniem świetnie naśladuje ludzką mowę. Właścicielka nauczyła go wypowiadać dwa, wyjątkowo zabawne w "ustach" psa, słowa. W filmie wyraźnie można usłyszeć jak zwierzak powtarza japońskie słowo „taberu”, które oznacza po prostu "jeść". Później rezolutny Beni dodaje do niego „hambagu”, które tłumaczy się jako "hamburger". 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły zdjęcia Roksany Węgiel z 20 lat starszym facetem! Rodzice 14-latki mogą nie być zadowoleni
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Film z gadającym zwierzakiem bawi do łez. Stał się hitem sieci, a internauci udostępniają go na wszystkich możliwych platformach społecznościowych. Wszyscy czekają również, aż zwierzak poszerzy swój zasób słów. Samo nagranie zostało już udostępnione kilka tysięcy razy i podbija kolejne kraje na całym globie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Twitter

Następny artykuł