Znalazła przy rzece roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy

Znalazła przy rzece roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy Źródło: Facebook / Audra Petraskiene

Pies był cały roztrzęsiony, gdy kobieta znalazła go przy rzece. Gdy tylko na niego spojrzała, wiedziała, że spotkało go coś strasznego. Psiak był w okropnym stanie, a na jego szyi widniało coś, czego zupełnie się nie spodziewała.

Pies uważany jest za najlepszego przyjaciela człowieka. A jednak każdego dnia w mediach społecznościowych pojawiają kolejne się historie ilustrowane zdjęciami katowanych, rozjeżdżanych czy przywiązanych do drzew psów. 

Posiadanie czworonoga wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, a nie tylko przyjemnością. Pies nie jest zabawką dla dziecka, którą można wyrzucić, gdy się nią znudzi. Jest żywym stworzeniem, z którym każdego dnia trzeba pracować, karmić je i wyprowadzać na spacery. 

Znalazła psa nad rzeką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta jechała samochodem wzdłuż rzeki, gdy spostrzegła na brzegu coś nietypowego. Stał tam przemoknięty psiak, który trząsł się ze strachu. Momentalnie zatrzymała samochód, żeby pobiec mu na ratunek. To, co zobaczyła, gdy znalazła się już wystarczająco blisko, przeraziło ją. 

Spojrzała na jego szyję i jej oczom ukazało się coś okropnego. Pies miał przyczepioną do szyi prowizoryczną kotwicę. Najwyraźniej ktoś wrzucił go do rzeki z tym obciążeniem, żeby się utopił. Jednak jemu, pomimo ciężaru, udało się wydostać na brzeg. 

Pies był przerażony i cały mokry. Kobieta na widok ciężaru przyczepionego do jego szyi rozpłakała się. Nie mogła zrozumieć, jak ktoś może być tak okrutny i chcieć w taki sposób zakończyć życie psiaka. Po policzkach spływały jej łzy, ale wiedziała, że zrobi wszystko, by mu pomóc. 

Zabrała go do domu, żeby go osuszyć. Usunęła obciążenie i je zważyła, a waga wskazała 13 kg. Zaprowadziła też psa na wizytę u weterynarza. Lekarz stwierdził, że psiak nie doznał żadnych obrażeń i jest zdrowy. Kobieta zgłosiła sprawę na policję, żeby znaleźć człowieka, który postąpił w nieludzki sposób. Udało się go odnaleźć, ale nie przyznał się do popełnienia tego czynu. Zrzucił winę na swojego sąsiada.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Pani Romana dostaje 400 złotych emerytury. Powiedziała, na kogo będzie głosować, po czym zalała się łzami 

fot. Facebook / Audra Petraskiene

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki nie dostaną wyższych emerytur. Nawet 2500 zł podwyżki do kosza
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Jest jeszcze taki młody, wykańcza go śmiercionośny nowotwór. Znany tata poinformował o dramacie syna
  5. "Mój 11-letni syn doprowadza mnie do szału". Pani Joanna już nie przyjmuje od niego przeprosin

źródło: naszefutrzaki

Następny artykuł